Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Біг заради перемоги!

фізичної культури, спорту та реабілітації

Загальноуніверситетський забіг «SUTE RUN» відзначив свій перший ювілей! Вже п’ятий рік поспіль у ДТЕУ здобувачі вищої освіти разом зі співробітниками беруть участь у благодійному забігу. Небайдужі мали змогу приєднатися та усі разом подолати дистанцію в 1 км.

Рада студентського самоврядування ДТЕУ проявляє активну громадянську позицію та невпинно збирає кошти на допомогу нашим захисникам, недаремно гаслом цьогорічного забігу обрали: «Біг заради перемоги»

ДТЕУ є флагманом спортивних досягнень серед ЗВО країни і завжди підтримує здоровий спосіб життя. Осінній, по літньому теплий день, з променями сонця зустрів усіх учасників на головній площі університету. Всього було зареєстровано більше 200 учасників, які ділилися на дві категорії: ті, що бігли на час; та ті хто бігли у своє задоволення. Захід відбувся в рамках проведення Європейського тижня спорту #BE ACTIVE за підтримки Київського відділення Національного олімпійського комітету України!

За результатами забігу SUTE RUN були визначені переможці:

Серед студентів:

• дівчата:

І місце: Чорновол Тетяна (ФЕМП ІІ курс)
ІІ місце: Корсунська Аліна (ФЕМП ІІ курс)
ІІІ місце: Сильман Вікторія (ФРГТБ І курс)

• хлопці:

І місце: Полковников Данило (ФРГТБ І курс)
ІІ місце: Негрій Назар (ФРГТБ ІІІ курс)
ІІІ місце: Негрій Артем (ФМТП ІІІ курс)

Серед співробітників:

• чоловіки:

І місце: Цибровський Артем (викладач кафедри фізичного виховання та спорту)
ІІ місце: Сідєльніков Данило (провідний спеціаліст відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення)
ІІІ місце: Михайловський Віктор (заступник декана з навчально-виховної роботи ФМТП)

• жінки:

І місце: Коренюк Ольга (заступник декана з навчальної роботи ФМТП)
ІІ місце: Харченко Ольга (секретар навчального відділу)
ІІІ місце: Пашкуда Тетяна (заступник декана з навчально-виховної роботи ФЕМП)

Підтримуємо українських захисників разом!

остання редакція 10.11.2022