Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Спортивний екватор, шалені емоції та нові перемоги!

фізичної культури, спорту та реабілітації

Студентське життя насичене та багатогранне. Щодня наш університет дає змогу талановитій молоді розвиватися у науковій, громадській, культурній та спортивній діяльності.

Cпартакіада факультетів підходить до екватору, на майданчик вийшли представники баскетболу 3х3. З перших хвилин турніру вирувала завзята і стрімка боротьба за призові місця, протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Насправді ми стали свідками гри, яка вчить лідерські характери співіснувати не лише у межах баскетбольного майданчику, а й поза нею. Змагання серед хлопців та дівчат відбувалися паралельно, що додавало ще більше спортивного азарту!

Кубок переможців серед чоловічих команд здобули студенти ФМТПдругими стали студенти ФІТ; а третіми – ФТМ!

Дівчата розділили трійку лідерів наступним чином: ФФО стали першимиФТМ – другіФІТ – треті!

Швидше, вище, сильніше! Боротьба за головний кубок Спартакіади набирає оберти та створює шалену інтригу перед заключними видами!

20.11.2022
остання редакція 20.11.2022