Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Золото Європи до скарбниці ДТЕУ

фізичної культури, спорту та реабілітації

Студенти та випускники ДТЕУ – рушійна сила збірної України з перетягування канату, саме наші атлети вже багато років поспіль стають абсолютними переможцями національних першостей.

Наприкінці листопада в Латвії у місті Салдус проходив перший в історії Кубок Європи з перетягування канату в приміщенні, в якому взяли участь 6 клубів із трьох країн: Латвії, України та Литви.

Українська збірна на змагання відрядила бойовий склад, тому у кожній з дисциплін претендувала на призові місця. У підсумку наші спортсмени здобули три нагороди.

• Золото у категорії «Women»
  • Золото у категорії «Single-mix U23»
  • Бронза у категорії «Single-mix»

Наші атлети, в цей важкий рік для країни, з гордістю здобувають перемоги для України! Бажаємо спортсменам вже в наступному році підняти прапор країни на Чемпіонаті світу у Північній Ірландії!

остання редакція 27.12.2022