Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Підтвердження мужності та холодного розуму

фізичної культури, спорту та реабілітації

Фізична культура і спорт – важілі впливу на розвиток здоров’я нації. Суспільство змінює світосприйняття фізичної підготовки, спонукає до визначення й усвідомлення ролі фізичної культури як складової частини загальної культури та необхідності розв’язання проблем, пов’язаних із здоров’ям.

Спортивне протистояння з армреслінгу було проведено 4 лютого у двох вагових категоріях «до 80 кг» та «80+».

Армрестлінг – силовий вид спорту, суть боротьби полягає в тому, щоб укласти руку противника на стіл. Це означає, що для перемоги потрібно націлюватися на опрацювання м’язів рук.

У результаті нестримної боротьби місця у трійці найсильніших здобули:

У категорії «до 80 кг»:

• І місце – Гнатюк Максим (ФМТП)
  • ІІ місце – Фірсов Станіслав (ФМТП)
  • ІІІ місце – Ільєнко Артем (ФІТ)

У категорії «80+»:

• І місце – Корбачов Максим (ФЕМП)
  • ІІ місце – Мосійчук Дмитро (ФТМ)
  • ІІІ місце – Кириченко Владислав (ФЕМП)

Підтвердженням мужності та холодного розуму є нестримне бажання вдосконалювати свої фізичні данні. Вже зовсім скоро естафетну паличку буде передано командному виду спорту – чоловічому волейболу. Бажаємо усім факультетам максимально продуктивно використати цей час для тренувань, адже ігрові види спорту завжди виокремлюються своєю видовищною грою!

остання редакція 16.02.2023