Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Дні гостинності для закладів спортивного спрямування

фізичної культури, спорту та реабілітації

За ініціативою кафедри фізичної культури та спорту протягом тижня було проведено низку виїзних Днів гостинності для учнів Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту, Обласного спортивного ліцею м. Костопіль та Березівського ліцею-інтернату спортивного спрямування.

Перед майбутніми вступниками виступив завідувач кафедри Гамов В. Г., який розповів про умови вступу та навчання в ДТЕУ, а також зосередив увагу на престижності навчання за ОП «Спортивний менеджмент». Присутніх зацікавили перспективи працевлаштування та матеріально-технічна база Державного торговельно-економічного університету. Особливу увагу викликала секційна система вибору виду спорту в університеті та успіхи збірних команд.

Зустрічі проходили у дружній атмосфері, учні-спортсмени активно ставили запитання та цікавилися спортивними здобутками університету.

В’ячеслав Георгійович запросив учнів відвідати День університету 27 травня та вступати до ДТЕУ.

остання редакція 21.05.2023