Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Благодійний забіг SUTE RUN

фізичної культури, спорту та реабілітації

Спортивна родина ДТЕУ знову зібралась разом на Площі знань університету на щорічному благодійному забігу SUTE RUN. Кожного року, восени, наш університет стає місцем, де збираються сотні учасників, готових подолати дистанцію з благодійною метою.

Нашу справу цьогоріч підтримали круті спонсори:

• відомий виробник природної мінеральної води – «Моршинська», не лише допомогла позбавитися від спраги, але також підтримувала захід, даруючи свіжість та життєву енергію;
  • Маркет-молл «Даринок» підготував для учасників забігу сертифікати на шопінг та відвідування ресторанів торгового центру.

ДТЕУ з року в рік дбає про фізичний стан здобувачів вищої освіти і завжди підтримує здоровий спосіб життя. Осінній, по-літньому теплий день, з променями сонця зустрів на головній площі університету усіх атлетів. Завдяки всім благодійним донатам учасників було зібрано 19 574 грн для ЗСУ.

Варто зазначити, що дисципліною «крос» на дистанцію 1 км цього річ було відкрито нову Спартакіаду серед збірних команд факультетів 2023/2024 навчального року. Кожен факультет делегував по три атлета та три атлетки, саме їх результати і принесли бали в скарбничку Спартакіади.

Результати індивідуальної першості серед студентів:

• дівчата:

І місце: Чорновол Тетяна (ФЕМП ІІІ курс)
ІІ місце: Корсунська Аліна (ФЕМП ІІІ курс)
ІІІ місце: Бондаренко Вікторія (ФРГТБ І курс)

• юнаки:

І місце: Полковников Данило (ФРГТБ ІІ курс)
ІІ місце: Негрій Назар (ФРГТБ ІV курс)
ІІІ місце: Ружицький Назар (ФРГТБ І курс)

Результати індивідуальної першості серед співробітників:

• чоловіки:

І місце: Пастарнак Максим (провідний спеціаліст відділу організаційно-виховної роботи центру молодіжної та інформаційної політики)
ІІ місце: Сідєльніков Данило (начальник відділу організаційно-виховної роботи центру молодіжної та інформаційної політики)
ІІІ місце: Чижов Артем (начальник відділу культури та дозвілля центру молодіжної та інформаційної політики)

• жінки:

І місце: Коренюк Ольга (заступник декана з навчальної роботи ФМТП)
ІІ місце: Тищенко Юлія (доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права ФМТП)
ІІІ місце: Бартовщук Тетяна (начальник відділу організації та контролю діловодства)

Результати індивідуальної першості благодійного забігу SUTE RUN:

• дівчата:

І місце: Чижикова Єлизавета (ФТМ І курс)
ІІ місце: Раділова Дарина (ФЕМП І курс ОС «магістр»)
ІІІ місце: Кирилова Валерія (ФТМ І курс)

• юнаки:

І місце: Негрій Артем (ФМТП ІV курс)
ІІ місце: Рожков Артем (ФТМ ІV курс)
ІІІ місце: Степанченко Олександр (ФМТП ІІІ курс)

Підтримуємо українських захисників разом!

07.10.2023
остання редакція 07.10.2023