Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

SAP

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

SAP Engineering Manager Катерина Лебідь в жовтні 2023 року провела серію гостьових лекцій для студентів 2-4 курсів ОС «бакалавр» ОПП «Інженерія програмного забезпечення» та 1-го курсу ОС «магістр» ОПП «Інженерія програмного забезпечення» та ОПП «Управління проєктами програмних продуктів».

За результатами зустрічей здобувачі вищої освіти ознайомилися з німецька компанію SAP, що є лідером ринку програмних продуктів для корпоративного програмного забезпечення, її місією, напрямами роботи та можливістю працевлаштування.

Також здобувачам вищої освіти було запропоновано доєднатися до освітньої програми , що складається з 32 годин віртуальних сеансів, 68 годин самостійного навчання, зокрема вправ і розробки теоретичних концепцій у реальній хмарній системі SAP S/4HANA. Та отримати можливість безкоштовно здати сертифікацію.

Владислав Котов
остання редакція 09.11.2023