Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Збірна ДТЕУ з чирлідингу - володарі Кубку Києва

фізичної культури, спорту та реабілітації

12 листопада в столичному Палаці спорту відбулася яскрава і феєрична подія - Кубок Києва. У змаганнях приймали участь спортивні клуби, ДЮСШ та університети столиці. Спортсмени змагалися як в командній так і в індивідуальній першості.
              Державний торговельно-економічний університет представляла команда з чирлідингу «Kolibri». Дівчата завоювали натхненні, вдячні оплески глядачів і перше місце Кубку Києва. Збірна виступила в оновленому складі та з новою програмою, але це не завдило показати прекрасний результат.
              Висока конкуренція і професійний рівень команд створили неперевершену, наповнену драматичними моментами, жагою перемоги, щирими емоціями і яскравими враженнями подію.

Пишаємося своїми студентками та бажаємо нових перемог!

остання редакція 14.11.2023