Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Оголошеннявсі

Майбутні спортивні менеджери прийняли участь в круглому столі «Офлайн і онлайн навчання: студентський дискурс»

фізичної культури, спорту та реабілітації

Здобувачі освіти І курсу спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" 16 листопада взяли участь у Всеукраїнському круглому столі за темою: «Офлайн і онлайн навчання: студентський дискурс». Захід організовано Вінницьким торгівельно-економічним інститутом ДТЕУ. Отже здобувачі освіти разом з керівниками опрацювали перспективну проблематику для наукової діяльності, підготували презентації, доповіли та взяли участь в обговоренні. Рудик Павло виступив з доповіддю на тему: «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ» (науковий керівник: Паришкура Ю.В. к.п.н., доцент); Стучиліна Мар'яна - ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ ПРО НАДМІРНУ МАСУ ТІЛА У МАЙБУТНІХ БАКАЛАВРІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ» (науковий керівник: Колумбет О.М. д.п.н., професор); Мельниченко Олексій - «ВИЯВЛЕННЯ ВИМОГ ДО ПРОФЕСІЙНО-КОМУНІКАТИВНИХ ЯКОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ» (науковий керівник: Паришкура Ю.В. к.п.н., доцент).

Бажаємо подальшого розвитку та раціональності у вирішенні сучасних викликів!

26.11.2023
остання редакція 28.11.2023