Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Захист дисертації Хорольської Карини Вікторівни

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

1 грудня 2023р. в Державному торговельно-економічному університеті відбувся захист дисертації старшого викладача кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Хорольської Карини Вікторівни на тему «Інформаційна технологія розпізнавання графічної інформації на основі нейронної мережі» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12 – Інформаційні технології за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки, науковий керівник кандидат технічних наук, доцент, декан факультету інформаційних технологій Харченко Олександр Анатолійович. Засідання ради відбулось із використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу.

В засіданні брали участь 5 членів разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.055.050.

Голова ради:

1. Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри цифрової економіки та системного аналізу Держаного торговельно-економічного університету Роскладка Андрій Анатолійович.

Рецензенти:

2. Доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри цифрової економіки та системного аналізу Держаного торговельно-економічного університету Гамалій Володимир Федорович.

3. Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Держаного торговельно-економічного університету Власенко Лідія Олександрівна.

Опоненти:

4. Доктор технічних наук, професор, професор кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка» Назаркевич Марія Андріївна.

5. Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, Національний університет біоресурсів і природокористування України Кіктєв Микола Олександрович.

До обговорення основних положень та результатів представленого дослідження долучилися науковці за науковим напрямом, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки: д.т.н., проф., завідувач кафедри Криворучко Олена Володимирівна, д.т.н., проф. Цюцюра Світлана Володимирівна, д.т.н., проф. Цюцюра Микола Ігорович, к.т.н., доц. Рзаєва Світлана Леонідівна. Вітаємо наукового керівника Харченко О.А. та здобувачку Хорольську К.В. з успішним захистом дисертаційного дослідження.

03.12.2023
Владислав Котов