Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Захист дисертації Костюк Юлії Володимирівни

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

2 грудня 2023р. на теренах Державного торговельно-економічного університету відбувся захист дисертації старшого викладача кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Костюк Юлії Володимирівни на тему «Інформаційно-інтелектуальна система оцінки та прогнозування якості харчової продукції» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12 – Інформаційні технології за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки, науковий керівник доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Криворучко Олена Володимирівна. Засідання ради проводилося з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу.

В засіданні брали участь 5 членів разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.055.048.

Голова ради:

1. Доктор економічних наук, доцент, професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Держаного торговельно-економічного університету, начальник Управління виявлення та розшуку активів в центральному апараті Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Чубаєвський Віталій Іванович.

Рецензенти:

2. Доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри цифрової економіки та системного аналізу Держаного торговельно-економічного університету Гамалій Володимир Федорович.

3. Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Держаного торговельно-економічного університету Власенко Лідія Олександрівна.

Опоненти:

4. Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки Національного університету харчових технологій Грибков Сергій Віталійович.

5. Кандидат технічних наук, доцент, виконуючий обов’язки завідувача кафедри кібербезпеки та захисту інформації Київського національного університету імені Тараса Шевченка Пархоменко Іван Іванович.

У відкритому голосуванні приймали участь лише члени разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.055.048 у Державному торговельно-економічному університеті.

До обговорення основних положень та результатів представленого дослідження долучилися науковці за науковим напрямом, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки: к.т.н., доц., декан факультету інформаційних технологій Харченко Олександр Анатолійович, д.т.н., проф. Цюцюра Світлана Володимирівна, д.т.н., проф. Цюцюра Микола Ігорович, к.т.н., доц. Рзаєва Світлана Леонідівна. Вітаємо наукового керівника Криворучко О.В. та здобувачку Костюк Ю.В. з успішним захистом дисертаційного дослідження.

03.12.2023
Владислав Котов