Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Міжвузівський круглий стіл

фізичної культури, спорту та реабілітації

Здобувачі освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» разом з науковими керівниками 18 січня 2024 року взяли участь у онлайн засіданні міжвузівського круглого столу: «Особливості викладання дисципліни фізичне виховання». Захід проводився Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського. Зі вступним словом до учасників зібрання звернулись декан факультету фізичного виховання і спорту проф. Асаулюк І.О. та завідувач кафедри фізичного виховання Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського доц. Брезденюк О.Ю. У ході засідання слухали доповіді та брали участь у обговоренні піднятих питань. Від студентського наукового гуртка «Фітнес на благо Здоров_Я» кафедри фізичної культури та спорту Державного торговельно-економічного університету взяли участь студенти з такими роботами:

• Курташ Софія – «Волейбол та методика його викладання», наук. керівник Бистра Ірина
  • Ворона Вікторія – «Значення силових тренуваннь для здоров’я та фізичної форми студентської молоді», наук. керівник Паришкура Юлія
  • Петренко Вікторія – «Методика проведення стретчингу для здобувачок освіти у неформальному навчанні», наук. керівник Колумбет Олександр
  • Бондаренко Вікторія – «Знання принципів пілатесу для майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в сучасних умовах», наук. керівник Гамов В’ячеслав

28.01.2024
остання редакція 28.01.2024