Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Зустріч з представниками закладів загальної середньої освіти України

фізичної культури, спорту та реабілітації

В січні у Києві відбувся  фінал Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games». Це інноваційний проект, метою якого є залучення учнівської молоді  до рухової активності та створенню цікавих уроків фізичної культури. Захід проводився на базі Олімпійського коледжа ім. Івана Піддубного та зібрав 480 учнів із закладів загальної середньої освіти з усієї України та 75 суддів – вчителів фізичної культури.

За ініціативи кафедри фізичної культури та спорту в рамках заходу було проведено профорієнтаційну зустріч з представниками навчальних закладів України.

Перед вчителями виступили доцент кафедри Паришкура Ю.В. та Гайдай С.І., які розповіли про ОП «Спортивний менеджмент», конкурентні переваги та кар’єрні можливості професії, ознайомили зі спортивною базою та умовами навчання в ДТЕУ, а також роздали рекламну продукцію для учнів.

Вчителі зацікавилися перспективами навчання своїх вихованців в ДТЕУ, хоча основними питаннями були умови вступу в 2024 році.

остання редакція 02.02.2024