Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Оголошеннявсі

Конференція з практичної підготовки бакалаврів ІІ курсу ОП «Спортивний менеджмент»

фізичної культури, спорту та реабілітації

31 січня 2024 року відбулась конференція з практичної підготовки бакалаврів ІІ курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт освітньо-професійної програми «Спортивний менеджмент». Організатор і модератор заходу - гарант освітньо-професійної програми д.п.н., професор Колумбет О.М. запросив заступника директора Київського міського відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України - Вʼялу О. М.

Оксана Миколаївна розповіла про діяльність відділення, його основні функції та задачі. Зокрема про фізкультурно-оздоровчі заходи, що проводяться відділенням на міському рівні, а також важливі спортивні змагання серед дітей, учнівської та студентської молоді різного масштабу. Вона зробила акцент про важливість співпраці з районними та міськими управліннями освіти, закладами загальної середньої освіти районів міста Києва. Велику увагу було приділено питанням організації змагань, від складання регламенту до розселення та харчування учасників, здійснення суддівства та нагородження. Прикладом чудової організації є Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Cool Games», який відбувався 23-26 січня у м.Києві. Здобувачі освіти отримали домашнє завдання для кращої підготовленості до наступних етапів практичної підготовки.

остання редакція 02.02.2024