img

Оголошеннявсі

Медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

фізичної культури, спорту та реабілітації

З 2 по 4 лютого Київ приймав Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді у приміщенні та командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів. Захід зібрав 410 учасників з 23 регіонів України. Змагання урочисто відкрили президент НОК Вадим Гутцайт та в.о. президента ФЛАУ Ольга Саладуха зазначивши що «легка атлетика  - королева спорту».

Вже традиційно в змаганнях приймали участь студентки Державного торговельно-економічного університету, які показали прекрасні результати та вибороли призові місця:

• Вікторія Шкурко (ФФО, аспірант) – дистанцію 3000 м подолала за 9:44.22 та посіла І місце;
  • Корсунська Аліна (ФЕМП 3-2) - 800м за 2:11.86  - ІІ місце;
  • Тетяна Чорновол (ФЕМП 3-11) - 1500м (4:31.70) - ІІ місце, а 3000 м за 9:52 - ІІІ місце.

Загалом студентки ДТЕУ отримали 6 медалей, а саме: 2 золоті , 3 срібні та 1 бронзу.

Вітаємо спортсменок та тренера з перемогою!