Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Майстер-класи для учнів Киїнської громади

фізичної культури, спорту та реабілітації

Для відновлення населених пунктів і підтримки їх мешканців використовують  різні засоби, методи та заходи. Один з таких відбувся у Чернігівській області Киїнської громади, яка тримала оборону міста Чернігова та столиці від 24 лютого 2022 року.

Для учнів закладів середньоі освіти 4 лютого доцент кафедри фізичної культури і спорту ДТЕУ  Паришкура Юлія провела  два майстер-класи для покращення фізичного стану та набуття навичок ведення здорового способу життя: «Фітнес десерти» та «Основи персонального тренінгу». На заході були присутні 23 учні та учениці 11 класу Киїнського ліцею імені Костянтина Светенка Киїнської сільської ради та Трисвятськослобідського ліцею імені Наталії Александрової Киїнської сільської ради. Випускникам надано інформацію про вступ 2024 та профорієнтовано на вибір спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" освітньо-професійної програми «Спортивний менеджмент» Державного торговельно-економічного університету.

остання редакція 06.02.2024