Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Засідання студентського наукового гуртка «Фітнес на благо Здоров_Я»

фізичної культури, спорту та реабілітації

У останній день зими 29 лютого 2024 об 11:30 у змішаному режимі відбулося засідання студентського наукового гуртка «Фітнес на благо Здоров_Я» разом з науковими наставниками. Приводом для зустрічі були звіти про наукові розвідки здобувачів освіти 1 та 2 курсів спеціальності 017 Фізична культура і спорт у рамках підготовки до І етапу конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності.
Для здобувачів освіти це перший досвід наукової діяльності. Разом з тим вони проявили себе як наполегливі та старанні дослідники. Цікаві доповіді, креативні презентації, активне обговорення та наукова дискусія супроводжували весь захід. Відтак, враховуючи побажання та напуття наукових наставників сплановані наступні етапи дослідницьких розвідок та етапів по завершенню виконання робіт. Сміливо та впевнено прямуємо по дистанції у напрямку фінішу.
Модератор к.п.н., доцент Юлія Паришкура

остання редакція 29.02.2024