Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Оголошеннявсі

Участь здобувачів освіти спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" в круглому столі: «Корекція фізичних якостей у студентів сучасними засобами фізичного виховання»

фізичної культури, спорту та реабілітації

21 березня 2024 року у режимі онлайн здобувачі освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт ОП «Спортивний менеджмент» взяли участь у круглому столі: «Корекція фізичних якостей у студентів сучасними засобами фізичного виховання» м. Вінниця. Його організатори кафедра фізичного виховання і спорту Вінницького торговельно-економічномічного інституту ДТЕУ.

Від кафедри фізичної культури та спорту ДТЕУ з доповідями виступили наступні студенти:

Ізотов Євгеній (ФРГТБ 1-1) - тема доповіді "Адаптація фізичних вправ для розвитку сили у нестандартних умовах", науковий керівник: к.п.н., доцент Паришкура Юлія;

Гавричкин Микола (ФРГТБ 2-1) - "Сучасні підходи до визначення змісту поняття витривалості", науковий керівник ст. викладач Коптєв Костянтин;

Мельниченко Олександра (ФРГТБ 2-1) - "Організація та управління процесом формування рухової активності дітей середнього шкільного віку", науковий керівник ст. викладач Головіна Світлана;

Марковська Владимира (ФРГТБ 1-1) - "Фітнес – інноваційний засіб гармонізації розвитку здобувачів вищої освіти", науковий керівник: к.п.н., доцент Паришкура Юлія.

остання редакція 27.03.2024