Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Профорієнтаційна зустріч на Всеукраїнських баскетбольних змаганнях

фізичної культури, спорту та реабілітації

20 - 21 квітня 2024 року на спортивній базі Державного торговельно-економічного університету пройшли Всеукраїнські змагання з баскетболу "PUSHTEAM" серед різних вікових груп. Захід зібрав 215 учнів з 30 команд, які представили 5 регіонів України, серед яких Київ, Кременчук, Кропивницький, Харків.

Старший викладач Кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації Денис Єльцов розповів майбутнім вступникам про переваги навчання в ДТЕУ та, зокрема, можливості для спортсменів які навчаються в університеті. Учням сподобалася матеріально-технічна база університету та бальшість з них висловили бажання стати стдентами ОП "Спортивний менеджмент".

Під час заходу було роздано рекламно-агітаційну продукцію та посилання на сторінки кафедри в соцмережах.

остання редакція 22.04.2024