Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Участь викладачів кафедри у круглому столі

фізичної культури, спорту та реабілітації

25 квітня доценти кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації ДТЕУ взяли участь у Всеукраїнському круглому столі «Сучасні підходи до визначення впливу фізичних навантажень на психологічне здоров’я студентської молоді», що проводила кафедра фізичного виховання та спорту Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Брали участь у обговоренні та виступили з доповідями:

1. Короп М.Ю. - к.п.н., доцент тема доповіді: «Оптимізація психологічного клімату при проведенні туристичних походів».
2. Паришкура Ю.В. - к.п.н., доцент тема доповіді: «Методи прикладної кінезіології у емоційній корекції здобувачів освіти під час фізичних навантажень».
3. Клименко А.В. к.н.ф.в.с., доцент тема доповіді: «Вплив занять фітнесом на зв’язок між фізичною працездатністю і психофізіологічним станом студенток».

остання редакція 27.04.2024