Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Засідання студентського гуртка

фізичної культури, спорту та реабілітації

Кінець квітня був щедрим на наукові події. Одна з них, це засідання студентського наукового гуртка кафедри фізичної культури, спорту та реабілітації «Фітнес на благо Здоров_Я». На ньому розгорнулись дискусії та обговорення серед здобувачів освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт ОП «Спортивний менеджмент» та наукових досліджень, що готували представити до комісії у рамках першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
        Два насичених дні здобувачі демонстрували наполегливість і завзятість у бажанні показати свої наукові напрацювання, які готували з науковими керівниками майже 3 місяці.
        Від методики проведення занять дітей з батьками, до застосування різних засобів і методів впровадження фізичних вправ у процес набуття здоровʼя.
        Наразі роботи проходять оцінку конкурсної комісії. Чекаємо з нетерпінням результатів.

остання редакція 01.05.2024