Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Гостьова лекція Маневич О.Р.*

фізичної культури, спорту та реабілітації

Спортивний менеджмент - це робота організаційна та відповідальна, вимагає великої кількості набутих компетентностей під час здобуття освіти.
           На відкритому он-лайн занятті наш гість відкрив власні секрети, поділився лайфхаками та надав рекомендації для здобувачів освіти спеціальності 017 Фізична культура та спорт освітньо-професійної програми «Спортивний менеджмент».
           Олексій Робертович розповів, які види спорту представлено у комунальному позашкільному навчальному закладу дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради, про складання річного плану, проведення відборів до змагань та зборів. Також відповів на питання присутніх.
           Пана Олексія запрошено до співпраці у якості стейкхолдера.
           Модератор заходу доцент Паришкура Ю.В.

*Маневич Олексій - заступник директора з навчально-тренувальної роботи комунального позашкільного навчального закладу дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради, магістр фізичної культури і спорту, кандидат у майстри спорту з боротьби самбо.

остання редакція 01.05.2024