Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

Спартакіада з баскетболу 5Х5

фізичної культури, спорту та реабілітації

Завершилися змагання з баскетболу 5х5 серед чоловічих команд факультетів в рамках Спартакіади ДТЕУ 2023/2024.
       Змагання проходили в спортивному манежі ДТЕУ №1.
Команди зіграли між собою в одне коло. Ігри проходили в запеклій боротьбі, гравці проявили свої бійцівські якості, характер, волю до перемоги, продемонстрували індивідуальну високу майстерність.

В грі за третє місце все вирішилося на останніх секундах і різниця в рахунку склала лише 1 очко! В грі за перше місце була дуже рівна гра, рахунок постійно змінювався на користь то однієї то іншої команди, в підсумку все вирішив влучний кидок наприкинці гри та різниця 2 очки! Окремо хочеться виділити групи підтримки факультетів – вони вболівали дуже гучно та підтримували свої команди з першої до останньої секунди! Безумовно, грати в такій атмосфері дуже приємно і відповідально!

Кращим гравцем Турніру (mvp) став Матвієнко Сергій (ФМТП).

Ітогові результати:
1 місце – ФМТП (кращій гравець Матвієнко Сергій)
2 місце – ФТМ (Мельниченко Андрій)
3 місце – ФІТ (Камка Олександр)
4 місце – ФТБ (Оскома Гліб)
5 місце – ФЕМП (Вдовенко Ілля)
Команда ФФО участі в змаганнях не приймала.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

остання редакція 13.05.2024