Відкрита лекція «Курсова політика НБУ в умовах військового стану»

У межах заходів з нагоди відзначення Дня факультету фінансів та обліку 22 квітня 2024 року було проведено відкриту лекцію Олексія Лупіна,  директора департаменту відкритих ринків НБУ, для викладачів та здобувачів вищої освіти факультету фінансів та обліку. Захід присвячений актуальним теоретичним та практичним питанням здійснення курсової політики Національного банку України в умовах сьогодення.

На лекції були розглянуті питання щодо особливостей валютного регулювання НБУ, зокрема переходу до режиму керованого плавання національної грошової одиниці та його підтримки, проведення валютних інтервенцій в умовах воєнного стану, формування золотовалютних резервів країни тощо.  Студентів дуже зацікавила доповідь, вони ставили багато запитань стосовно сучасної монетарної політики в Україні, дій Національного банку за посиленої турбулентності на фінансових ринках та функціонування вітчизняної економіки під час війни.

Студенти і викладачі щиро вдячні пану Олексію за цікаву лекцію та участь у підготовці майбутніх фахівців фінансового бізнесу!

Лідія БЕЛЯНКО,
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

остання редакція 24.04.2024