Знані юристи в ДТЕУ

З нагоди відзначення дня ФМТП та з метою формування практичних навичок майбутніх правників, кафедрою правового забезпечення безпеки бізнесу 15 квітня було проведено серію гостьових лекцій.

На запрошення кафедри до ДТЕУ завітали відомі правники:

• адвокат, партнер юридичної компанії «МАЙСТРО І БЕЖЕНАР», голова Запорізького відділення ВГО Асоціація адвокатів України, член Ради адвокатів Запорізької області, депутат Запорізької обласної ради VII і VIII скликання Майстро Дмитро Миколайович з темою «Побудова власного юридичного бізнесу»;
  • адвокат, к.і.н., доцент, проректор ВША НААУ, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права НААУ, член Експертної та Науково-консультативної ради НААУ, лауреат Премії
    ім. Тараса Шевченка Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України та правил адвокатської етики Василик Ірина Богданівна з темою «Актуальні питання правил адвокатської етики в Україні»;
  • член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, к.ю.н., старший дослідник, Заслужений юрист України Гацелюк Віталій Олександрович з темою «ВККС-2024 та інституційна спроможність судової влади: подолати минуле чи наздогнати майбутнє?».

У заході взяли участь викладачі кафедри і студенти різних курсів, які ознайомилися з актуальними питаннями правил адвокатської етики та аналізом практики зарубіжних країн у цій сфері, основами побудови власного юридичного бізнесу в Україні, особливостями роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України під час дії воєнного стану. Лектори поділилися досвідом, надали цінні поради та охоче долучилися до дискусій зі студентами, які зацікавилися тематикою правового забезпечення безпеки бізнесу.

Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу висловлює вдячність усім спікерам за змістовні та пізнавальні лекції, а також за те, що поділилися своїми знаннями і практичним досвідом зі студентами ДТЕУ.

Автори тексту:
Мельниченко Руслан Володимирович,
завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

Шведова Ганна Леонідівна,,
доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу

остання редакція 24.04.2024