Відкрита лекція «Трансфертне ціноутворення – це майбутнє»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 24 квітня 2024 року проведено відкриту лекцію на тему «ТЦУ – це майбутнє» для студентів ОС «бакалавр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітніми програмами «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз». Спікерка заходу – Олена Жукова, керуюча партнерка «Сайвена Груп», податкова адвокатка та сертифікована аудиторка.

Під час заходу приділено увагу трансфертному ціноутворенню (ТЦУ) у сучасному світі міжнародної торгівлі та оподаткуванню. Керуюча партнерка Saivena Group Олена Жукова наголосила на тому, що розуміння ТЦУ є важливим для майбутніх аудиторів, податкових консультантів та економістів.

Учасники лекції дізналися про ключові аспекти трансфертного ціноутворення та методики, які використовуються для аналізу цін в ЗЕД-операціях. Ознайомилися з кейсами, що допомогли зрозуміти теоретичні концепції на практиці.

Здобувачі вищої освіти взяли активну участь в обговоренні актуальних питань.

Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА,
д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА,