Інтенсивний курс «Антикорупційна політика ЄС: ключові елементи, орієнтація на сталий розвиток, уроки для України»

02-29 травня 2024 року

онлайн на платформі ZOOM

Ідентифікатори конференції будуть надані учасникам після реєстрації

Для участі необхідно зареєструватися до 01 травня 2024 року

Детальніше про захід:

Державний торговельно-економічний університет у партнерстві з Європейським виконавчим агентством з питань освіти та культури запрошують студентів, які здобувають освітній ступінь «магістр», аспірантів взяти участь у роботі інтенсивного курсу «Антикорупційна політика ЄС: ключові елементи, орієнтація на сталий розвиток, уроки для України», що відбудеться в Державному торговельно-економічному університеті.

Мета інтенсивного курсу – вивчення досвіду антикорупційної політики ЄС, дослідження теоретичних та практичних аспектів протидії корупції, аналіз досвіду України з імплементації антикорупційних стандартів ЄС та набуття навичок протидії корупції в Україні.

Обсяг навчання – 60 годин

Інтенсивний курс охоплює такі теми:

• Корупція як соціально-правове явище
  • Законодавство ЄС щодо запобігання та протидії корупції
  • Співробітництво України з ЄС у сфері запобігання та протидії корупції
  • Вплив корупції на економічну безпеку країни
  • Інновації та корупція
  • Перспективи корупції та зеленої економіки: гірничодобувний та енергетичний сектори
  • Корупція та міжнародні потоки капіталу
  • Антикорупційна політика в міжнародному бізнесі
  • Корупція як основна причина розвитку тіньової економіки
  • Фінансовий нагляд та управління ризиками ЄС: роль фінансових установ у запобіганні корупції