Перша дистанційна школа в Україні «ОПТІМА» – партнер ДТЕУ

Договір про співробітництво між Державним торговельно-економічним університетом та першою дистанційною школою в Україні «Оптіма» урочисто підписано 23 квітня 2024 року.

Метою підписання Договору є професійна орієнтованість, залучення талановитої молоді до участі у Днях вступників, олімпіадах, фестивалях, конференціях, спортивних змаганнях та культурно-мистецьких заходах Університету та вступу в Державний торговельно-економічний університет. Проведений аналіз результатів вступних кампаній 2022– 2023 років свідчить про зростання кількості студентів – випускників школи «Оптіма».

Договір підписали обидві сторони. Від партнерів – Марія Мілецька, співзасновниця, генеральний директор дистанційної школи «Оптіма», від університету – Анатолій Мазаракі, ректор ДТЕУ, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України.

На зустрічі були присутні: директор з розвитку дистанційної школи «Оптіма» Андрій Марченко, декан факультету технологій та бізнесу (ФТБ) Надія Ведмідь.

Наприкінці заходу для партнерів було проведено екскурсію університетом, ознайомлено із сучасною матеріальною базою, що потужно використовується для навчання, розвитку творчих та спортивних здібностей студентів.

Дякуємо партнерам за зустріч! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Надія Ведмідь
Декан факультету технологій та бізнесу

остання редакція 24.04.2024