Кафедра міжнародного менеджменту

Кафедра міжнародного
менеджменту

zed@knute.edu.ua

Кафедра міжнародного менеджменту є випусковою з галузі знань «Управління та адміністрування» за спеціальністю «Менеджмент» освітніми програмами «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародний менеджмент» освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр».

Детальніше про діяльність кафедри

Підготовка фахівців освітнього ступеня "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти

галузь знань 07 "Управління та адміністрування"

спеціальність 073 "Менеджмент"

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Більше про спеціалізацію "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" (Бакалавр)
More about the educational programme
"Management of foreign economic activity"
(bachelor’s degree)

Більше про спеціалізацію
"Міжнародний менеджмент" (Бакалавр)

Назва спеціалізації / Назва освітньої програми

Освітній ступінь

Опис спеціалізації

Підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері діяльності міжнародних компаній, транснаціональних корпорацій, міжнародних фінансово-економічних організацій, що включає формування теоретичних знань та практичних навичок у здобувачів вищої освіти для подальшої спеціалізації та профілювання в сфері міжнародного менеджменту через оптимальне поєднання економічної, менеджерської та правової освіти в сфері міжнародного менеджменту в контексті високої конкуренції і динамічного середовища.

Програма спрямована на здобуття освіти в галузі міжнародного менеджменту із поглибленим вивченням усіх аспектів міжнародних бізнес-процесів, міжнародних комерційних операцій,  міжнародного маркетинг-менеджменту, кроскультурного менеджменту, ризик-менеджменту, системи міжнародного аудиту, фінансової діяльності зарубіжних корпорацій, міжнародної логістики, нормативно-правового забезпечення процесів транснаціоналізації бізнесу, високого рівня володіння іноземними мовами.

Бази практики

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Чумак», ГП «Антонов», ПАТ «Оболонь», АТ «Перший київський машинобудівний завод», ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України»,  ТОВ «Заммлер», ТОВ «ТРАНС-ЛОГІСТИК», ТОВ «Епіцентр»  тощо

Компоненти освітньої програми (навчальні дисципліни, курсові роботи)

Обов’язкові:

Вибіркові:

Можливості працевлаштування

Випускники можуть обіймати посади (за Класифікатором професій ДК 003:2010) у міжнародних компаніях, транснаціональних корпораціях, міжнародних фінансово-економічних і урядових організаціях (код класифікатора професій):

• фахівець з корпоративного управління (3411);
  • фахівець з управління активами (3411);
  • фахівець з фінансово-економічної безпеки (3411);
  • економіст з міжнародної торгівлі (2441,2);
  • менеджер (управитель) в оптовій торгівлі (1452);
  • менеджер (управитель) із грошового посередництва (1461);
  • менеджер (управитель) з персоналу (1477.1);
  • професіонали з фінансово-економічної безпеки (2414.2);
  • професіонали у сфері маркетингу, ефективності господарської діяльності, раціоналізації виробництва, інтелектуальної власності та інноваційної діяльності (2419.2);
  • професіонали з управління проектами та програмами (2447.2 ).

Участь студентів у конкурсах та олімпіадах

Студенти мають можливість брати участь у Всеукраїнських  олімпіадах з міжнародного менеджменту, Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт тощо

Контакти кафедри

Кафедра міжнародного менеджменту