Department of Physical Training, Sports and Rehabilitation

GoogleScholar
ResearcherID

FIELD OF SCIENTIFIC INTERESTS

Problems of forming the foundations of a healthy lifestyle and the state of health of student youth

DISCIPLINES

"Physical Education. Fitness"

ACADEMIC QUALIFICATION

• Senior lecturer of the Department of Physical Training and Sports of the State University of Trade and Economics

EXPERIENCE

Senior teacher of the Department of Physical Culture and Sports of the State Trade and Economic University of the Ministry of Education and Culture of Ukraine from 2005 until now.

PUBLICATION

1. Короп М.Ю., Гамов В.Г., Черепов О.В., Гайдай С. І., Дембіцька О.О.Результати оцінювання рівня фізичної підготовленості студентів-волейболістів Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах : зб. наук. пр. / [редкол.: Т. І. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. –Запоріжжя : КПУ, 2018. – Вип. 53 (106). – С. 373-379.

2. Гамов В.Г., Гайдай С.І., Ковальова А.О., Приходько В.М. Ефективність застосування тестування студентів у закладі вищої освіти. Актуальныенаучныеисследования в современноммире // Журнал – Переяслав-Хмельницкий, 2018. – Вып. 4(36), ч. 6 – С. 31-34.

3. Корольова О.А., Гайдай С.І.Фізична підготовленість студентів першокурсників / Наука і вища освіта : тези доповідей XXVII Міжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2018 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2018. – С. 419.

4. Самоленко Т.В., Ковальова А.О., Янченко І.М.,Головіна С.С., Гайдай С.І., Чайченко Н.Л. Особливості підготовки студентів-легкоатлетів в умовах навчання у закладі вищої освіти. / Медико- біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти : матеріали ІV наук.-практ. конф. (м. Луцьк, 13 лютого 2019 р.) / ред. В. В. Чижик. – Луцьк: ЛІРоЛ 2019. – С. 103-105.

5. Швець А.О., Гайдай С.І. Особливості використання новітніх фітнес-трекерів для самоконтролю за станом здоров’я. / Наука і вища освіта : тези доповідей XXVIII Міжнар. наук. конф. студентів і молодих учених, м. Запоріжжя, 14 листопада 2019 р. / Класичний приватний університет. – Запоріжжя : КПУ, 2019. – С. 432.

6. Чорнокозинська Я.П., Гайдай С.І. Оздоровчий фітнес. Готельно-ресторанний та туристичний бізнес: реалії і перспективи [Електронне видання] : тези доповідей VІ Всеукр. студ. наук. конф. (Київ, 25 березня 2020 р.) / відп. ред. А. А. Мазаракі. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2020. – С. 314-315.

CERTIFICATION TRAINING

• Center for Physical Health of the Population, Kyiv City "Sports for All" Desnyanskyi District, 09/03–09/29/2012

• Center for physical health of the population, Kyiv "Sports for all" Desnyanskyi district, 03.03-04.02.2018

• 20 th Nike Training Club Convention, Kyiv, March 16-17, 2019