Кафедра туризма и рекреации

ОбьявленияВСЕ

Співробітництво

туризма и рекреации

З метою підвищення рівня підготовки фахівців для туристичної сфери, вдосконалення методики і практики викладання дисциплін професійного спрямування, кафедра підтримує та розвиває ділові зв’язки з представниками установ, організацій та підприємств сфери туристичної індустрії: Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (функціонування підкомітету “Послуги туристичні” та “Послуги виставкові” в межах роботи ТК–118 “Послуги торгівлі, ресторанного господарства, туристичні та виставкові”, участь у розширених засіданнях колегій, взаємні консультації); Державним агентством України з туризму та курортів (участь у наукових дослідженнях, роботі розширених колегій, науково–практичних семінарах, конференціях, читання проблемних лекцій, головування ДЕК, взаємні консультації в т. ч. робота у підсекції ТК); Асоціацією готельних об’єднань і готелів міст України (нормативне та інструктивне забезпечення навчального процесу, участь у науково–практичних семінарах, взаємні консультації); ГО «Туристична Асоціація України» (участь у семінарах, нарадах); Управлінням туризму Київської міської державної адміністрації (спільні наукові розробки, науково–практичні консультації, участь у конференціях і робочих нарадах, інформаційне забезпечення виконання курсових і випускних кваліфікаційних студентських робіт, науково–дослідної роботи аспірантів та викладачів); ПрАТ «Укрпрофтур» та їх дочірніми підприємствами.

Продовжується наукове співробітництво за укладеними угодами про творчу співдружність з ГК «Братислава», Львівським інститутом економіки і туризму, “Готель “Прем’єр Палац”, «Інтерконтиненталь», «Aldemar Hotels&Spa», («Альдемар готелі та СПА», Греція), Познанським економічним університетом (Польща), Економічним університетом ім. Кароля Адамецького (Польща), Інститутом економіки та прогнозування НАН України, Будапештським економічним університетом (Угорщина), Білоруським економічним університетом (Білорусь), Варненським економічним університетом (Болгарія), Університетом Turiba (Латвія), ТОВ «САМО-Квантор».

Триває постійна співпраця кафедри з туристичними операторами «TPG» та «Коралл тревел», Німецьким товариством міжнародного співробітництва ГІЦ ГмбХ, Об’єднанням готелів «Премєр інтернешенал», Державною установою «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН, Асоціацією зіркових готелів, Комітетом туризму УСПП, Федерацією спортивного туризму України, Асоціацією малих готелів і апартаментів України, Всеукраїнською організацією роботодавців санаторно-курортних і оздоровчих закладів, журналом «Отельєр і ресторатор».

Функціонує Фахова асамблея у сфері туризму України (ФАСТУ), створення якої було ініційовано кафедрою у 2014 р. Основна мета діяльності ФАСТУ полягає у формуванні узгодженої громадської позиції та вираженні консолідованих інтересів фахових представників освіти, галузевих та громадських об`єднань у сфері туризму, готельного і ресторанного господарства, курортної справи з питань розроблення новітніх професійних стандартів за компетентнісним підходом, вдосконаленні галузевих стандартів вищої освіти, розвитку трудового потенціалу.

Взаємні консультації з питань удосконалення методичного забезпечення, організації навчального процесу, виконання випускних кваліфікаційних робіт здійснюється завдяки встановленим діловим зв’язкам з туристичними підприємствами такими як: «Коралл тревел», “ТУІ”, “Інтурс Київ”, “Кий Авіа”, “Подорож бджоли”, ЗАТ “Компанія “Європа–груп”, ТОВ “Укркурортсервіс” та ін., а також з готельними комплексами м. Києва: “Hyatt Regency”, “Ramada”, “Ibis”, “Opera”, ”Redisson”, “Русь–Інтернешнл”, “Салют” та приватними готелями “11 mirrors”, “Воздвиженський”, “Баккара”.

17.03.2016
остання редакція 03.05.2024