Department of financial Analysis and Audit

AdvertisementAll

of financial Analysis and Audit

БЕРЕЗЕНЬ 2020

Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту запрошують на відкриту лекцію Ар'єва Володимира Ігоровича, народного депутата України; українського політика та журналіста; автора проекту «Закрита зона»; Віце-Президента ПАРЄ (2015 та 2018 рр.); голови Комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа; члена Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації. Тема зустрічі- «Антикорупційний аудит як сучасний тренд розвитку держави». Захід відбудеться 24.03.2020 р. о 10:05 год. (аудиторія Д-301).
Запрошуються усі бажаючі!

Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту спільно зі стейкголдером освітньої програми «Фінансовий контроль та аудит» – міжнародною аудиторською компанією KPMG – запрошують на відкриту лекцію на тему «Due Diligence. Світовий досвід», яка відбудеться 10 березня 2020 року о 10:05 (аудиторія Д-301).

ЛЮТИЙ 2020

21.02.2020 р. о 10:05 (аудиторія Д-307). Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту спільно зі стейкголдером освітньої програми «Фінансовий контроль та аудит» запрошують на презентацію кваліфікаційної програми Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), світового лідера в царині обліку та оподаткування.

Запрошуються усі бажаючі!

19.02.2020 р. о 10:05 (аудиторія Д-307). Викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту спільно зі стейкголдером освітньої програми «Фінансовий контроль та аудит» запрошують на презентацію кваліфікаційної програми Association of Chartered Certified Accountants (АССА).

ГРУДЕНЬ 2019

17 грудня 2019 р. відбудеться випуск магістрів за світньою програмою «Фінансовий контроль та аудит»

Конкурс на кращий випускний кваліфікаційний проєкт від стейкхолдера освітньої програми «Фінансовий контроль та аудит»- аудиторської фірми «Grant Thornton Ukraine». Термін проведення конкурсу: з 2 по 5 грудня 2019 р.

За результатами конкурсу будуть обрані кращі роботи, в яких розкриті інноваційні підходи до аудиту фінансової звітності та аудиторської діяльності. Переможці будуть нагороджені 17.12.2019 грамотами та цінними подарунками.

ЛИСТОПАД 2019

20 листопада 2019 р. о 10:00 відбудеться майстер-клас провідного науковця і практика в царині аудиту та інформаційних технологій Ткаченка Дмитра Олеговича.
Тема заходу: «ІТ-рішення для вашого бізнесу: аудит, бухгалтерія, аналітика».
Запрошуються усі бажаючі! CaseWare Ukraine

1 листопада 2019 р. відбудеться відкрита лекція провідних науковців і практиків в царині консалтингу та аудиту, стейкголдера ОС «Фінансовий контроль та аудит» Любаренка Ігоря Миколайовича та Сітнікова Сергія.
Тема лекції – «Внутрішній контроль та відновлення обліку».
Любаренко Ігор Миколайович – керівник консалтингової компанії «Голден Траст», управляючий партнер з консалтингу та аудиту Paper Cloud Бухгалтерія.
Сітніков Сергій – керуючий партнер з бухгалтерського аутсорсингу та аудиту Paper Cloud Бухгалтерія

ЖОВТЕНЬ 2019

31 жовтня 2019 р. о 12:05 відбудеться відкрита лекція провідного науковця і практика в царині аудиту Олендія Остапа Тарасовича на тему «Оцінка аудитором системи внутрішнього контролю».
Олендій Остап Тарасович – канд. екон. наук, сертифікований аудитор, Diploma of international financial reporting ACCA, партнер аудиторської фірми «Grant Thornton Ukraine».
Запрошуються усі бажаючі!

Сьогодні, 31 жовтня, о 14.00 в Д-301 відбудеться відкрита лекція світового лідера в світі аудиту та консалтингу, стейкголдерів ОС "Фінансовий контроль та аудит"- аудиторської компанії " Великої четвірки"- "Ernst & Young" (EY) щодо практик проведення міжнародного аудиту.
Пропонуємо долучитися до заходу успішних!
Довідково: дохід EY станом на 2019 р. склав 36,4 мільярда USD.

На відкриту лекцію запрошуються всі бажаючі!

27.08.2019
остання редакція 04.10.2021