logo
Department of Management
Department of Management
logo
Department of Management
img

AdvertisementAll

Наші випускники:успіхи та досягнення

of Management


Суярко Сергій Миколайович
керівник Секретаріату Центральної виборчої комісії,

заслужений економіст України,
випускник 1997 р., спеціальність «Менеджмент у невиробничій сфері»

Минуло понад 20 років, як я закінчив КНТЕУ, але досі з теплотою згадую роки, проведені в його стінах. Університет - це моя відправна точна у майбутній кар’єрі, це отримані знання, це друзі, з якими ми досі разом ідемо по життю, це найкращі спогади,  які завжди приємно згадувати нка у розробці.


Фундовний Андрій Віталійович,
директор департаменту адміністрації і логістики ПрАТ СК «ПЗУ Україна»,

випускник 1996 року,  спеціальність «Менеджмент у невиробничій сфері»

20 років минуло з моменту, коли на рідній кафедрі менеджменту отримав диплом КНТЕУ, а разом із ним і путівку до дорослого самостійного життя.  Роки навчання в університеті назавжди залишаться для мене одним із найяскравіших та найщасливіших періодів у житті. Рішення поступати саме до торгово-економічного було легким  і скоріше за все інтуїтивним.  Але  шкодувати за вибором не прийшлося. Отримані знання та практичні навички стали міцною основою мого особистого і професійного зростання в незалежності від того, де довелося працювати. Пройшов шлях від  банківської та нафтогазової сфери через агропромисловий комплекс і будівельну галузь до роботи в міжнародній страховій групі.
Щирі слова подяки всьому колективу КНТЕУ, особливо кафедрі менеджменту! Шановні викладачі, наставники КНТЕУ, бажаю Вам творчої наснаги та життєвої енергії, сумлінних та неординарних  студентів з невгамовною жагою до пізнання!


Іванова (Осіпенко) Наталія Петрівна
директор з продажу компанії "Arma Motors",
(офіційний дилер
Renault в Україні)
випускниця 1996 р., спеціальність «Менеджмент у невиробничій сфері»

Вдячна університету за путівку у життя. Працюю за спеціальністю.
Фундамент мого розвитку заклав університет. Вчитися було дуже цікаво. Університет був нашою домівкою, це були найкращі, золоті роки мого життя. Залишились теплі спогади. В КНТЕУ тепер вчиться моя донька, продовжує династію.


Ракша Наталя Вікторівна
професор Key West University
(відкритий університет, США),
випускниця  2003 р., спеціальність «Менеджмент організацій»

Свій професійний шлях я почала в стінах рідного університету. Після закінчення КНТЕУ  захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.  Особливу подяку хочу висловити завідувачу кафедри менеджменту – Баю С.І., він є еталоном сучасного керівника, поєднує в собі харизму, лідерські якості та втілює найсучасніші технології управління.
Я отримала в стінах КНТЕУ безцінний досвід, який тепер ефективно використовую у провідному ВНЗ Європи. Знання, отримані  в КНТЕУ, є запорукою успіху  протягом всього Вашого життя!

Natalia Raksha
professor of  Change Management, Strategic Management and Business Management, 

Key West University

She holds a PhD in Economics and a MS and BS in Corporate Management, obtained at the Kiev National University of Trade and Economics (KNUTE). While at KNUTE, she held the role of associate professor and was appointed coordinator of the International Program “Business models, business strategy and innovation in East Europe” for Executive MBA (EMBA) students of the ESCP Europe Business School. She was also Director of Master program in Management for English speaking students and Coordinator of the MBA at the Institute of Higher Qualifications of KNUTE. She also worked as principal advisor in Business Strategy for several French companies such as Auchan and Renault.
Her research interests are focused on Corporate Strategy, Change Management, Advanced Management and Competitive Strategy Formulation. She is author of almost 200 articles and in 2013 she published a book entitled Strategic Management (2nd edition published in 2016). The book aims to the development of cognitive and functional competencies of future managers by reviewing theoretical and practical aspects of the enterprises strategic management and includes practical tasks and case studies covering all fundamental issues of the discipline. The book has received the official recommendation of the Ministry of Education of Ukraine as an official textbook for all the students of Economic Universities in Ukraine.


Цивінський Олексій Валерійович,
ПІІ «Тойота Україна», імпортер автомобілів Toyota і Lexus в Україні,
генеральний менеджер департаменту післяпродажного обслуговування, взаємодії з корпоративними клієнтами та розвитку додаткових послуг,

випускник 2004 р., спеціальність «Менеджмент організацій»

Дуже вдячний за ті знання та досвід, які отримав під час навчання в КНТЕУ. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в складних і непередбачуваних умовах українського автомобільного ринку.
Навчання в КНТЕУ дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар'єри не дипломом для роботодавця, а знаннями, які знадобляться на протязі всього життя.


Сидоренко Олена Валеріївна,
менеджер по роботі з клієнтами ТОВ «Техноматика»,
випускниця 2004 р., спеціальність «Менеджмент організацій»

Під час лекцій, семінарів і практичних занять в КНТЕУ я не тільки отримувала знання з різних предметів, але і насолоджувалася можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вклали в нас не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в свої сили. Поряд з нами були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду, направити на вірний шлях. Своїми професійними досягненнями всі випускники  доводять, що вони отримали  якісні знання.
Особливі слова подяки хочеться сказати на адресу завідувача кафедри менеджменту Бая Сергія Івановича, з яким у нашої групи пов`язані 5 непростих, але все одно прекрасних, наповнених навчанням та спілкуванням років. Спасибі Вам за відповідальність та увагу до кожного студента, за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання!


Боровець (Цуманець) Оксана Олександрівна,
старший менеджер відділу податкових і юридичних послуг
аудиторської компанії "PricewaterhouseCoopers",
випускниця  2006 р., спеціальність "Менеджмент організацій і адміністрування"

Дуже дякую Альма-матер, а особливо колективу кафедри менеджменту та Інституту ділової іноземної мови за путівку в життя! Я влаштувалась в PwC завдяки ярмарці вакансій в КНТЕУ і зараз, через 10 років, маю хоч і складну, але дуже цікаву роботу, успішну кар'єру та реалізацію у житті. Бажаю успіхів усім молодим спеціалістам, а викладачам - сил і натхнення у їх важкій, але такій потрібній праці!


Катран Марина Володимирівна,
менеджер з сертифікації ДП «Укрметртестстандарт»,
випускниця 2007 р., спеціальність «Менеджмент організацій»

В КНТЕУ мені дали широкі базові знання у сфері менеджменту, навчили розвивати лідерські якості, аналітичні навички та стратегічне мислення. Хочу подякувати  колективу кафедри менеджменту за чудову надихаючу атмосферу.  
Особливу вдячість висловлюю науковому керівнику моєї дипломної роботи – Баю Сергію Івановичу, чиї креативність, професіоналізм надихають. Його вислів: «Який не є досвід: негативний чи позитивний – це все одно досвід!» – краща настанова до самовдосконалення.


Випусники магістратури ФЕМП 2008-2009 років
спеціальність "Менеджмент організацій та адміністрування",
"Менеджмент інноваційної діяльності",
(освітні програми "Менеджмент організацій торгівлі", "Менеджмент митної справи"
)


 

Випусники магістратури ФЕМП 2010-2011 років
спеціальності "Менеджмент організацій та адміністрування",
"Менеджмент інноваційної діяльності"
(освітні програми "Менеджмент організацій торгівлі", "Менеджмент митної справи")

Випусники магістратури ФЕМП 2012-2013 років
спеціальність "Менеджмент організацій та адміністрування"
(освітні програми "Менеджмент організацій торгівлі", "Менеджмент персоналу"
)

Випусники магістратури ФЕМП 2014-2015 років
спеціальності "Менеджмент організацій та адміністрування",
"Менеджмент інноваційної діяльності", "Логістика"
(освітні програми "Менеджмент організацій торгівлі", "Менеджмент митної справи"
)

Випусники магістратури ФЕМП 2016-2017 років
спеціальності "Менеджмент організацій та адміністрування",
(освітні програми "Менеджмент організацій торгівлі",
"Менеджмент інноваційної діяльності"
)

10.03.2020
shestack
813
остання редакція 11.10.2023
05865