Факультет технологій та бізнесу
Факультет технологій та бізнесу

технологій та бізнесу

Вступ до фаху для студентів-першокурсників спеціальності 181 «Харчові технології»

Привітання з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні 2023

Зустріч студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» зі стейкхолдером

TOURISMWEEK – 2023

Креативні індустрії та міжнародний туризм: першокурсники ознайомилися з майбутніми професіями

Лекція директора туристичної компанії «Etnotur» Т. Голинського «Внутрішній туризм під час війни: стан та перспективи розвитку»

Сталий розвиток туризму в контексті повоєнного відновлення громад України: класичні приклади світової практики та національні перспективи

Міжнародна практична підготовка студентів ФРГТБ

Відзначення Міжнародного дня кухаря та кулінара – 2023

Вітання до Міжнародного дня кухаря!

Всеукраїнський круглий стіл «Ресторанні та крафтові технології: інтеграція освіти, науки і бізнесу»

Лекція «Фуд-дизайн гастрономічного концепту в організації обслуговування івентів»

Майстер-клас «Healthy Масляна в ДТЕУ»

Всеукраїнський круглий стіл «Землеустрій та кадастр: наукові та освітні тренди»