Візити делегацій

Міжнародна діяльність

Університет відвідали іноземні делегації та гості

Візити делегацій у 2019 році:

6-14 жовтня 2019 року - візит до КНТЕУ делегацій з партнерських університетів: Краківського економічного університету (Польща), Університету Мессіни (Італія), Університету Гренобль Альпи (Франція) та Університету Центрального Ланкаширу (Великобританія).

23-28 вересня 2019 року - візит професора Афінського університету економіки та бізнесу Е. Дж. Янакудакіса (Греція) до КНТЕУ.

26 вересня 2019 року - візит словацької делегації до КНТЕУ.

10 вересня 2019 року - візит професора Такахаші Томохіко університету Такушоку (Токіо, Японія) з метою проведення лекції для студентів аспірантів та викладачів КНТЕУ.

14 травня 2019 рокувізит Надзвичайного і Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні Георгіоса Пукаміссаса до КНТЕУ.

24 квітня 2019 року – візит представників Посольства Греції в Україні: Александроса Будуріса Радника Посольства Греції в Україні, Уранії Кості координатора з питань освіти у країнах Східної Європи та СНД генерального консульства Греції в Маріуполі.

23 квітня 2019 року – візит Голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лотти Сільвандер.

25 березня 2019 р. - візит представників словацької делегації у складі: Станіслав Філіп - проректор Вищої школи економіки та менеджменту в публічному управлінні в Братиславі; Любіш Цибак - завідувач відділу управління інформатикою Вищої школи економіки та менеджменту в публічному управлінні в Братиславі; Маріо Леловскі - Перший віце-президент Словацької асоціації інформаційних технологій та Перший віце-президент Національної спілки роботодавців Словаччини; Галина Лакуста - представник Асоціації «IT Ukraine».

21 лютого 2019 р. - візит представників П​осольства Франції в Україні - Сільвена Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, та Ольги Хворостянко, координатора Сampus France.

11 лютого 2019 р. - візит представника посольства Канади в Україні та делегації коледжу Алгонкін: Ліліани Жиліної, радника з питань торгівлі, освіти та сільського господарства Посольства Канади в Україні, Імада Аль-Суккарі, менеджера з питань партнерства та програм, та Меліси Балкан, регіонального представника з маркетингу та міжнародного рекрутингу.

8 лютого 2019 р. - візит другого секретаря відділу культури і освіти  посольства Японії в Україні Хошино Юіті.

Візити делегацій у 2018 році:
Візити делегацій у 2017 році:
Візити делегацій у 2016 році:
Візити делегацій у 2014 році
Візити делегацій у 2013 році