logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візити делегацій

Міжнародна діяльність

Університет відвідали іноземні делегації та гості

Візити делегацій у 2019 році:

14 травня 2019 рокувізит Надзвичайного і Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні Георгіоса Пукаміссаса до КНТЕУ.

24 квітня 2019 року – візит представників Посольства Греції в Україні: Александроса Будуріса Радника Посольства Греції в Україні, Уранії Кості координатора з питань освіти у країнах Східної Європи та СНД генерального консульства Греції в Маріуполі.

23 квітня 2019 року – візит Голови Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Лотти Сільвандер.

25 березня 2019 р. - візит представників словацької делегації у складі: Станіслав Філіп - проректор Вищої школи економіки та менеджменту в публічному управлінні в Братиславі; Любіш Цибак - завідувач відділу управління інформатикою Вищої школи економіки та менеджменту в публічному управлінні в Братиславі; Маріо Леловскі - Перший віце-президент Словацької асоціації інформаційних технологій та Перший віце-президент Національної спілки роботодавців Словаччини; Галина Лакуста - представник Асоціації «IT Ukraine». 

21 лютого 2019 р. - візит представників П​осольства Франції в Україні - Сільвена Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, та Ольги Хворостянко, координатора Сampus France. 

11 лютого 2019 р. - візит представника посольства Канади в Україні та делегації коледжу Алгонкін: Ліліани Жиліної, радника з питань торгівлі, освіти та сільського господарства Посольства Канади в Україні, Імада Аль-Суккарі, менеджера з питань партнерства та програм, та Меліси Балкан, регіонального представника з маркетингу та міжнародного рекрутингу.

8 лютого 2019 р. - візит другого секретаря відділу культури і освіти  посольства Японії в Україні Хошино Юіті. 

Візити делегацій у 2018 році:
Візити делегацій у 2017 році:

14 грудня 2017 р. - візит Повноважного Посла Республіки Туреччина в Україні - пана Йонета Тезеля та пана Озгюн Талу  - Радника посольства.

13 - 16 грудня 2017 р. - візит делегації Республіки Туреччина у складі: Садулла Онала - президента асоціації професійних шеф-кухарів YEPAD, Ахмета Самі Альпашана - одного з керівників компанії "Gurcelic Metal Corporation Turkey".

14 - 18 листопада 2017 р. - візит делегації університету Гренобль Альпи у складі: Алексіса Гарапен, декана економічного факультету; Фарук Ульжен, заступника декана з міжнародної діяльності; Наташі Колле, керівнка міжнародного відділу економічного факультету; Валентини Бартолі - відповідальної особи за програму подвійного дипломування, а також              17 листопада - Сільвена Ріголле, Аташе Посольства Франції в Україні.

14-17 листопада 2017 р. - візит представника Вроцлавського економічного університету доктора філософії з економіки, доцента Іоанни Кочар.

19-20 жовтня 2017 р. -  візит представників Посольства Французької Республіки в Україні - Сільвена Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва; Патріса Пето, Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови та представників Університетської Агенції Франкофонії - регіонального директора Мохамеда Кетата і керівника відділу Роксани Туркану. "КНТЕУ в царині франкофонії"

16-20 жовтня 2017 р. - візит Маркуса Джоуба з метою проведення лекції "Контроль якості"

3-8 жовтня 2017 р. - Візит професора Афінського університету економіки та бізнесу Еммануеля Дж. Янакоудакіса

3 жовтня 2017р.  - візит повноважного посла Греції в Україні Г. Пукаміссаса

26 травня 2017 р. – з метою ознайомлення університетської спільноти з досягненнями світової економічної науки відбулася лекція Нобелівського лауреата з економіки Вернона Ломакса Сміта на тему «Сучасні методи економічного аналізу».

23-24 травня 2017 р. – на виконання чотиристоронньої угоди між Київським національним торговельно-економічним університетом (Україна), Краківським економічним університетом (Польща), Університетом Мессіни (Італія) та Крагуєвацьким університетом (Сербія) на базі нашого університету відбувся XV Міжнародний науковий симпозіум «Сучасна економіка: соціальні, правові та економічні аспекти». 

З 5 по 10 квітня 2017 р. – в університеті перебував представник Університету Маямі професор Маркус Джоуб  з метою проведення лекції студентам бакалаврських програм.

21 березня 2017 р. – на виконання угоди про співробітництво між Університетом Міколаса Ромеріса та Київським національним торговельно-економічним університетом та з метою розвитку партнерських відносин між двома навчальними закладами КНТЕУ відвідали: проф. Інга Жалєнєнє, проректор з навчальної та дослідницької роботи, доктор Барбара Станкевіч, начальник центру академічних відносин та Маріус Лаурінатіс, професор кафедри банківської справи та інвестування.

20 березня 2017 р. – Київський національний торговельно-економічний університет з офіційним візитом відвідала французька делегація у складі представників Посольства Французької Республіки в Україні, у рамках якого відбувся майстер-клас французької кухні, обговорені можливі напрями майбутньої співпраці, а також за участю викладачів та аспірантів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відбувся круглий стіл на тему «Європейський досвід формування професійних компетентностей фахівців сфери гостинності».

7 березня 2017 р. – в КНТЕУ відбулася лекція Міністра-Радника Посольства Японії в Україні Мічіо Харади на тему «Japan Today and Japan-Ukrainian Relations» у рамках реалізації освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання.

28 лютого 2017 р. – з метою проведення лекції для студентів, аспірантів та викладачів КНТЕУ, а також – круглого столу з питань конкурентної політики в університеті перебував Расселл Піттман, директор з питань економічних досліджень відділу конкурентної політики Міністерства Юстиції США.

22 лютого 2017 р. – у рамках угоди про співробітництво між Київським торговельно-економічним університетом та Федерацією «Обміни Франція – Україна» з офіційним візитом університет відвідала французька делегація з метою підписання додаткової угоди до договору про міжнародне співробітництво, обговорення питань подальшої співпраці між КНТЕУ та Федерацією, проведення консультацій та відбору студентів для проходження практики у Франції.

13 лютого 2017 р. – у стінах університету перебував Метью Ветерінгтон, який, в рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та бізнес-школою «Ауденсія», презентував для студентів КНТЕУ англомовні та франкомовні магістерські програми навчання.

18 січня 2017 р. – з метою поглиблення співробітництва між КНТЕУ та Посольством Греції в Україні в університеті перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Георгіус Пуканіссас. 

Візити делегацій у 2016 році:
Візити делегацій у 2014 році
Візити делегацій у 2013 році
Візити делегацій у 2012 році

19.08.2013
Pasadobl
14673
остання редакція 15.05.2019
448199