Оголошеннявсі

Асоціація випускників КНТЕУ

Випускнику

З 2003 р., згідно зі Статутом КНТЕУ, в університеті діє громадська організація «Асоціація випускників КНТЕУ», яку створено на добровільних засадах відповідно до Закону України «Про об'єднання громадян».

Завдання громадської організації «Асоціація випускників КНТЕУ» – об'єднати інтелектуальні, професійні, фінансові та інші можливості її членів із метою сприяння розвитку Київського національного торговельно-економічного університету,  пропаганди його здобутків, проведення профорієнтаційної роботи щодо залучення молоді до навчання в університеті, сприяти членам Асоціації у підвищенні виробничого досвіду, працевлаштуванні та розвитку кар'єри випускників університету, а також задоволенню та захисту законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.

Місія Асоціації випускників не лише у тому, щоб підтримувати зв'язки випускників між собою та своєю alma-mater, а й у тому, щоб надихати нинішніх та майбутніх студентів на розвиток, нові звершення та досягнення.

Президент Асоціації – Денисенко Михайло Олександрович.

З пропозиціями звертатись за адресою:
м. Київ, вул. Кіото 19, каб. А-233,  тел.: +38(044) 531-47-45;
або писати на пошту: crk@knute.edu.ua

06.11.2020
остання редакція 15.01.2021