Запровадження платіжних карток

Співробітнику

ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Університетом укладено договір з «Державним ощадним банком» на запровадження платіжних карток двох видів:

1 – традиційна платіжна картка;

2 – подвійна платіжна картка, яка є одночасно «Карткою киянина».

Для оформлення традиційної картки необхідно надати:

• копію паспорта;
  • копію ідентифікаційного коду.

Для отримання подвійної платіжної картки необхідно надати:

• копію паспорту;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • кольорову фотокартку 3*4.

На копії паспорту необхідно зазначити свій контактний телефон для зворотнього зв’язку працівників банку з клієнтами.

Співробітникам подавати в А-112, студентам в А-118.

«Картка киянина» дозволяє: отримувати знижки у торгівельних мережах, аптеках та закладах культури, забезпечує проїзд у громадському транспорті, в тому числі безкоштовний проїзд усіх пільгових категорій громадян.

Профспілковий комітет

25.03.2015