Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Гуртожитки КНТЕУ

Директор студмістечка:
ЛУКІНА Ольга Іванівна
тел.: 044-531-47-39
o.lukina@knute.edu.ua

Дирекція студмістечка розташована за адресою: вул. Матеюка, 2а, (гуртожиток № 4).

Звернення/запитання/скарги/пропозиції
до адміністрації студмістечка

Студентське містечко Київського національного торговельно-економічного університету - це комплекс гуртожитків із медичним і побутовим обслуговуванням, спортивними спорудами, виробничими приміщеннями, майстернями, необхідними для експлуатації і ремонту споруд, приміщень, інженерного обладнання і комунікацій. На території студентського містечка розташовано три студентські гуртожитки.

Схема проїзду до корпусів "М", "Н" та гуртожитку №6

Студентські гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, слухачів інституту вищої кваліфікації, довузівської підготовки іноземних громадян, аспірантів, докторантів тощо, а також студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Гуртожитки студмістечка університету призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У кожному гуртожитку студмістечка обирається рада студентського самоврядування, яка є ланкою між адміністрацією студмістечка та студентством. Рада студентського самоврядування кожного гуртожитку має свою структуру, до якої входять представники кожного факультету з студентів-мешканців гуртожитків, яких обирають на звітно-виборчих конференціях РСС гуртожитків. Головним завданням ради студентського самоврядування є захист основних життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає в гуртожитках, шляхом постійного діалогу та співпраці між студентами і адміністрацією студмістечка та університету.

Студенти, які поселені до гуртожитків повинні знати і суворо дотримуватися «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках» та умов Контракту на право проживання студента в гуртожитку.

Розмір плати за проживання студентів у гуртожитках КНТЕУ

Гуртожиток №1
Гуртожиток №2