Мазаракі Анатолій Антонович

– доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V, IV ступенів, кавалер ордена "За заслуги" І, ІІ, ІІІ ступенів, кавалер французького ордену Академічних пальм, лауреат Державної премії України в галузi науки i технiки, лауреат Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, лауреат премії Національної академії наук України імені М. І. Туган-Барановського за видатні наукові роботи в галузі економіки.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи

Притульська
Наталія
Володимирівна

— доктор технічних наук, професор.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків

Герасименко Анжеліка Григорівна

доктор економічних наук, професор.

Проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи

Куліков Олексій Петрович

— кандидат юридичних наук.

30.07.2013
adv