ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Ректор

Мазаракі Анатолій Антонович

— доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордена "За заслуги" І, ІІ, ІІІ ступенів, кавалер французького ордену Академічних пальм, лауреат Державної премії України в галузi науки i технiки, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V, IV ступенів, Науковець року, лауреат Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи

Притульська
Наталія
Володимирівна

— доктор технічних наук, професор.

Проректор з наукової роботи

Мельниченко
Світлана Володимирівна

— доктор економічних наук, професор.

Проректор
з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків

Сай
Валерій
Миколайович

— кандидат економічних наук, доцент, дипломатичний радник І класу, заслужений працівник освіти, координатор проєктів ERASMUS+, ERASMUS MUNDUS, JEAN MONNET, TEMPUS.

Проректор науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи

Куліков Олексій Петрович

— кандидат юридичних наук, діючий адвокат.

30.07.2013
adv