Куліков Олексій Петрович

Куліков Олексій Петрович

Кандидат юридичних наук, діючий адвокат

У 2002 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого здобувши ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство».

З 2002 по 2006 рік працював в органах прокуратури міста Києва. З початку 2006 року викладав юриспруденцію в Академії адвокатури України на посадах старшого викладача та доцента кафедри адвокатської майстерності та міжнародного співробітництва. З 2007 року і по теперішній час – діючий адвокат.

У 2008 році завершив навчання за спеціальністю «Облік і аудит» у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Захистив дисертацію та здобув звання кандидата юридичних наук за спеціальністю «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» (Національний університет «Одеська юридична академія», 2010 р.).

У 2021 році закінчив Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва i архітектури здобувши ступінь магістра за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво».

Працював на керівних посадах: заступник генерального директора КП «Житній ринок», проректор з науково-педагогічної роботі, соціальних питань та стратегічного розвитку Міжнародного Європейського Університету.

Підготував та опублікував більше 50 наукових праць, серед яких наукові статті у фахових виданнях та наукометричних базах даних Scopus та Web of Science.

остання редакція 15.03.2023