Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Спільні з іноземними ЗВО програми навчання

Набір студентів на навчання в університетах Китаю!

В рамках угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР про співробітництво в галузі освіти оголошується конкурс на отримання повної стипендії для проходження повного курсу навчання на рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер для будь-яких спеціальностей в університетах Китаю.

Термін подачі заявок - 16 березня 2018 року

Всю необхідну інформацію по оформленню документів і умовах їх подання ви можете знайти тут.

Навчання в університетах Польщі 2017/18

Конкурсний відбір завершився!

Відповідно до міжуніверситетських Угод шість студентів КНТЕУ можуть навчатися впродовж І семестру 2018/19 н.р. (з 01.10.2018 по 15.02.2019) у Краківському економічному університеті, Познанському економічному університеті та Вроцлавському економічному університеті

За результатми конурсного відбору та з урахуванням інших досягнень студентів, на навчання у Польщу було рекомендовано:

У Краківський економічний університет - Кепанова Катерина Олегівна, студентка 2-го курсу ФТМ, спеціальності "Маркетинг"; Костенко Тетяна Андріївна, студентка 3-го курсу ФФБС, спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування"

У Вроцлавський економічний університет - Івкова Ніна Іванінвна, студетнка 2-го курсу ФМТП, спеціальності "Міжнародні економічні відносини", Тесля Олександр Сергійович, студент 3-го курсу ФМТП, спеціальності "Менеджмент ЗЕД"

У Познанський екномічний університет - Романюк Ангеліна Анатоліївна, студентка 2-го курсу ФРГТБ, спеціальності "Туристичний менеджмент", Стоянова Євгенія Віталіїван, студентка 2-го курсу ФФБС, спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування"

Слідкуйте за оголовшеннями на сайті університету, або звертайтесь до відділу міжнародних зв'язків (А-229а, А-234)

19.08.2013
Pasadobl