Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Міжнародна парламентська стипендія 2022!

Посольство Німеччини в Києві повідомляє про початок конкурсу на участь у програмі Міжнародної парламентської стипендії 2022!

«Міжнародна парламентська стипендія» передбачає п’ятимісячне стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу у ролі помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському вільному університеті, Берлінському університеті ім.. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті).

«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на претендентів віком до 30 років, котрі цікавляться політикою та прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни.

Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня до 31 липня 2022 року.

Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна.

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 31 липня 2021 року.

Детальну інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips або на сайті Посольства Німеччини в Україні.

Постійно діючі спільні з іноземними ЗВО програми навчання(ЦЄО) та деталі можете знайти за посиланням: Центр європейської освіти

19.08.2013
Pasadobl