Оголошеннявсі

Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Програма імені Фулбрайта в Україні

В Україні об'явлено черговий щорічний конкурс для науковців, викладачів, випускників ЗВО та студентів старших курсів. Прийом документів на цю програму триватиме до 16 травня 2021 року.

Детальніше про можливості, які надає програма, можна дізнатися на сайті

Окрім цього функціонують постійно діючі програми семестрового навчання з Краківським, Вроцлавським та Познанським економічними університетами відповідно до двосторонніх угод про співробітництво та студентський обмін із зазначеними польськими навчальними закладами.

Студенти КНТЕУ також навчаються у китайських закладах вищої освіти у рамках угод між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської народної республіки про співробітництво у галузі освіти з 2015 року.

Постійно діючі спільні з іноземними ЗВО програми навчання(ЦЄО) та деталі можете знайти за посиланням: Центр європейської освіти

19.08.2013
Pasadobl