ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Про програму ромських студій

Програма ромських студій реалізовується Центральним європейським університетом (м. Будапешт, Угорщина) та розрахована на 10 місяців (вересень – червень). Кінцевий термін подання заявки – 8 квітня 2022 року.

Заявку необхідно заповнити за посиланням: https://sits.ceu.edu/urd/sits.urd/run/siw_ipp_lgn.login?process=siw_ipp_app_crs або відправити на електронну адресу: RGPP_Enrollment@ceu.edu.

Контактна особа: Яніна Фюдр, тел. 0507214108, електронна адреса: fyudr.yanina@gmail.com.

Міжнародна парламентська стипендія 2022!

Посольство Німеччини в Києві повідомляє про початок конкурсу на участь у програмі Міжнародної парламентської стипендії 2022!

«Міжнародна парламентська стипендія» передбачає п’ятимісячне стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу у ролі помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському вільному університеті, Берлінському університеті ім.. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті).

«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на претендентів віком до 30 років, котрі цікавляться політикою та прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни.

Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня до 31 липня 2022 року.

Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна.

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 31 липня 2021 року.

Детальну інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips або на сайті Посольства Німеччини в Україні.

Академічна мобільність студентів у межах договорів ДТЕУ з закордонними університетами

Державний торговельно-економічний університет співпрацює з багатьма успішними закладами вищої освіти країн з усього світу: Китаю, Польщі, Литви, Словаччини та ін.

На міжнародні програми є відбір, під час якого обирають студентів, які:

• мають високу успішність;
  • є активними учасниками студентських акцій та самоврядування;
  • надають найбільш аргументовану мотивацію щодо участі в міжнародних програмах саме їх кандидатури;
  • володіють гарним рівнем іноземних мов.

На сьогодні, студенти ДТЕУ навчаються у таких університетах світу, як:

• Південно-китайський університет технологій; де отримує якісну освіту Левицький В.М. (спеціальність «Економіка підприємтсва»);
  • Познаньский економічний університет (Польща); у ньому проходять навчання двоє студентів: Лук`янчук В.О. (спеціальність «Реклама та зв`язки з громадськістю») та Фєфєлов М.А. (спеціальність «Кібербезпека»);
  • Вроцлавський економічний університет (Польща); тут навчаються двоє студентів: Вакулюк В.Ю. (спеціальність «Цивільне право та процес») та Горбачов П.Ю (спеціальність «Міжнародна економіка»);
  • Краківський економічний університет (Польща); де навчається студент Новіков В.В. (спеціальність «Облік та оподаткування»);
  • Університет імені Міколаса Ромеріса (Литва); в якому здобуває освіту студентка Маслова К.О. (спеціальність «Публічне управління та адміністрування»);
  • Вища школа економіки і менеджменту у публічному адмініструванні в м. Братислава (Словаччина); тут вчиться Іштукін В.В. (спеціальність «Економіка»).

Усі зазначені вище університети є партнерами Державного торговельно-економічного університету, та приймають на навчання наших студентів відповідно до укладених договорів.

За детальнішою інформацію звертатися до Відділу міжнародних зв`язків ДТЕУ.
Наша електронна пошта: interdept@knute.edu.ua

Постійно діючі спільні з іноземними ЗВО програми навчання(ЦЄО) та деталі можете знайти за посиланням: Центр європейської освіти

19.08.2013
Pasadobl