Навчання за кордоном

Міжнародна діяльність

Спільні з іноземними ЗВО програми навчання(ЦЄО) та деталі можете знайти за посиланням: Центр європейської освіти

Оголошується конкурс на навчання в університетах Польщі.

Відповідно до міжуніверситетських угод шість студентів КНТЕУ зможуть навчатися впродовж І семестру 2019/20 н.р. (з 01.10.2019 по 15.02.2020) у Краківському економічному університеті, Познанському економічному університеті та Вроцлавському економічному університеті

До участі у конкурсі на навчання у КРАКІВСЬКОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ, ПОЗНАНСЬКОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТА ВРОЦЛАВСЬКОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ запрошуються студенти ІІ–ІІІ курсів денної форми навчання всіх спеціальностей.

Студенти до 19 квітня 2019 року мають подати до деканатів:

1. Заяву на ім’я Ректора КНТЕУ (у письмовій формі)
  2. Резюме, в якому необхідно відобразити таку інформацію:
  • прізвище, ім’я, по батькові студента;
  • факультет, курс, група, форма навчання (за контрактом/державним замовленням)
  • спеціальність, спеціалізація;
  • середній бал успішності за весь період навчання;
  • досягнення у науковій роботі;
  • участь у наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді тощо);
  • перелік опублікованих наукових статей (назва статті, назва журналу,  номер і дата публікації тощо);
  • участь у громадському житті університету;
  • інтереси і захоплення;
  • мотивація щодо навчання у Польщі;
  • адреса, контактний телефон, e-mail.

1. Сертифікат, що підтверджує володіння англійською, польською мовами
  2. Закордонний паспорт мати обов’язково

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння польською та англійською мовами (не нижче В1-В2), який визначатиметься за результатами письмового та усного тестування; рівень академічної успішності; участь у науково-дослідній роботі та громадському житті університету.

Дистанційне навчання в канадських університетах та коледжах
Освітній семінар Посольства Канади в Україні

• Презентації представників University Canada West, Memorial University of Newfoundland та Algonquin College

• 25 березня 2019 року о 18:30
  • Готель «Holiday Inn»  (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100)

Участь у семінарі є безкоштовною і можлива лише за умови попередньої реєстрації: надсилайте запити на Liliana.Zhylina@international.gc.ca

Навчання у Литовській Республіці 2019/2020

Відкрито конкурс для студентів 1-2 років навчання на отримання  стипендій  Литовської Республіки на 2019/2020 р.  Кінцевий строк подачі заявок – 15 березня 2019 року.

Пропонується навчання протягом семестру (двох) в Університеті Миколаса Ромеріса (short term (1-2 semesters) studies), з яким наш Університет має договір про співробітництво.

Вимоги: висока академічна успішність, рівень знання англійської – В2.

Стипендія для студентів 1-2 курсів  становить 380 EUR на місяць. Транспортні витрати та проживання – за рахунок отримувача стипендії.

Документи подаються до Відділу міжнародних зв’язків –  к. А-229а (044) 513-63-45

Навчання в університетах Польщі 2018/19

Конкурсний відбір завершився!

Відповідно до міжуніверситетських Угод шість студентів КНТЕУ можуть навчатися впродовж І семестру 2018/19 н.р. (з 01.10.2018 по 15.02.2019) у Краківському економічному університеті, Познанському економічному університеті та Вроцлавському економічному університеті