Université Grenoble Alpes (UGA)

Центр європейської освіти

Université Grenoble Alpes

Університет Гренобль Альпи

Університет Гренобль Альпи створено 1 січня 2016 р. шляхом об’єднання трьох університетів м. Гренобль: Університету ім. Джозефа Фур’є, Університету ім. П’єр Мендес Франс та Університету ім. Стендаля.

Університет Гренобль Альпи – це багатопрофільний державний університет, який пропонує висококваліфіковане викладання дисциплін за усіма освітніми ступенями: бакалавр, магістр, доктор філософії, а також сертифіковані програми та програми студентського обміну. Університет Гренобль Альпи відображає найкращі французькі цінності у сфері вищої освіти.

Місією Університету Гренобль Альпи є досягнення досконалості у викладанні бакалаврських та магістерських програм, здійсненні наукових досліджень та провадженні інноваційної діяльності. Університет забезпечує чудові можливості для отримання освіти на всіх рівнях від бакалаврату до аспірантури.

Опис програми навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: програма подвійного диплома «Бакалавр з економіки та управління».

Диплом: Licence.

Термін навчання: 1 рік.

Форма навчання: дистанційна (для студентів, які навчаються французькою мовою є можливість виїзду на навчання на 2 семестр до УГА).

Мова навчання: французька або англійська.

Вимоги до студентів:

• 3 роки навчання в ДТЕУ/КНТЕУ.
  • Знання англійської або французької мови на рівні В1.

Процедура запису на програму:

1. попередній запис на програму здійснюється протягом серпня - вересня;
  2. список відібраних студентів пересилається до УГА наприкінці вересня;
  3. відібраним студентам відкривається доступ для попереднього запису на сайті УГА, де вони повинні будуть заповнити документ «досьє еквівалентності»;
  4. економічний факультет УГА видає офіційний «Документ про індивідуальне зарахування», який дозволяє адміністративний запис в університет;
  5. відібрані студенти повинні будуть заповнити документ «Адміністративне досьє», направити його до УГА та заплатити за навчання до 1 листопада.

Після цього студенти отримають доступ до педагогічних ресурсів на мультимедійній платформі економічного факультету (ЕФ) УГА.

Умови отримання диплома для студентів, які вибрали навчання французькою мовою:

1. отримати не менше 10 балів з 20 за дисциплінами ЕФ УГА;
  2. отримати диплом бакалавра в ДТЕУ/КНТЕУ;
  3. надати сертифікат рівня В2 з французької мови.

Умови отримання диплома для студентів, які вибрали навчання на англійською мовою:

1. отримати не менше 10 балів з 20 за дисциплінами ЕФ УГА;
  2. отримати диплом бакалавра в ДТЕУ/КНТЕУ;
  3. отримати «залік» з французької мови як іноземної;
  4. надати сертифікат рівня В2 з англійської мови.

Додаткова інформація про університет представлена в International student guide англійською мовою.

Офіційний сайт: http://www.univ-grenoble-alpes.fr/

knteu