Військовий облік

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОБЛІК У КНТЕУ:
ПРИЗОВНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ`ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ

1. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти  повинні знати та виконувати вимоги Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних (постанова КМУ від 07.12.2016 № 921), зокрема перебувати на військовому обліку в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

2. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти повинні перебувати на персональному обліку за місцем навчання (оформити особову картку форми П-2) у відділі військового обліку призовників і військовозобов`язаних КНТЕУ.

3. Зарахування на персональний облік за місцем навчання у КНТЕУ здійснюється:

3.1. Після заповнення «Особової картки працівника», форма П-2 (зразок заповнення).

3.2.  Пред’явлення оригіналу військово-облікового документа та надання ксерокопій документів, перелік яких зазначено у пам`ятці «Перебування на персональному обліку за місцем навчання».

4. Важливо! Усі студенти-призовники денної форми навчання зобов'язані особисто щороку до 01 жовтня подавати до ТЦК та СП, де вони перебувають на обліку, Довідку форми 20, що підтверджує їх право на відстрочку від призову на строкову військову службу (стаття 17 п. 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»).

5. Інформація  для студентів-юнаків, які будуть зареєстровані у гуртожитках.

Підготовка офіцерів запасу: інформація для студентів

Відділ військового  обліку призовників і військовозобов’язаних КНТЕУ
(Конгрес центр, корпус В, кабінет 109, тел. (044) 531-48-89)

Години прийому студентів