Військовий облік

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОБЛІК ПРИЗОВНИКІВ ТА ВІЙСЬКОВОЗОБОВ`ЯЗАНИХ У КНТЕУ

1. Усі студенти: призовники і військовозобов`язані повинні знати та виконувати вимоги Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних (постанова КМУ № 921 від 07.12.2016), зокрема  перебувати на військовому обліку у військоматах за місцем їх проживання.

2. Також усі студенти: призовники та військовозобов`язані повинні стати на персональний облік за місцем навчання: у відділі військового обліку призовників і військовозобов`язаних КНТЕУ (кім. 109, корпус В, тел. 044 531 48 89), години прийому: понеділок, середа. п`ятниця з 10-00 - 12-00, 14-00 - 16-00.

3. Зарахування на персональний облік за місцем навчання у КНТЕУ здійснюється:

3.1. Після заповнення «Особової картки працівника», форма П-2 (зразок заповнення).

3.2. Надання ксерокопій і пред`явлення оригіналів документів, перелік яких зазначено у пам`ятці «Постановка на персональний облік студентів призовників/військовозобов`язаних КНТЕУ».

4. Важливо! Усі студенти-призовники очної (денної та вечірньої форми навчання) зобов'язані особисто щороку до 01 жовтня подавати у військові комісаріати, де вони перебувають на обліку, Довідку форми 20, що підтверджує їх право на відстрочку від призову на строкову військову службу (стаття 17 п. 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»):

5. Інформація  для студентів-юнаків, які будуть мешкати та будуть зареєстровані у гуртожитку.

Алгоритм отримання у відділі військового обліку призовників і військовозобов`язаних КНТЕУ Довідки форми 20.

Підготовка офіцерів запасу: інформація для студентів

Контакти:

Бурлачук                        Начальник відділу                     В-109
Юлія                                                                                   yu.burlachuk@knute.edu.ua ​
Михайлівна

Кацовенко                      Провідний спеціаліст                В-109
Олена                                                                                 e.katsovenko@knute.edu.ua
Петрівна

11.09.2020