Військовий облік

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОБЛІК У ДТЕУ:
ПРИЗОВНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ`ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ

1. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти  повинні знати та виконувати вимоги Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних (Постанова КМУ від 30 грудня 2022 року № 1487), зокрема перебувати на військовому обліку в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

2. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти повинні перебувати на персональному обліку за місцем навчання у відділі військового обліку призовників і військовозобов`язаних ДТЕУ.

3. Зарахування на персональний облік за місцем навчання у ДТЕУ здійснюється:

Пред’явлення оригіналу військово-облікового документа та надання ксерокопій документів, перелік яких зазначено у пам`ятці «Перебування на персональному обліку за місцем навчання».

4. Важливо! Усі студенти-призовники денної форми навчання зобов'язані особисто щороку до 01 жовтня подавати до ТЦК та СП, де вони перебувають на обліку, Довідку форми 20, що підтверджує їх право на відстрочку від призову на строкову військову службу (стаття 17 п. 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»).

5. Інформація для студентів-юнаків, які будуть зареєстровані у гуртожитках.

Підготовка офіцерів запасу: інформація для студентів

День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки
Національного університету оборони України

Шановні вступники та їх батьки!

4 квітня 2024 року о 15:00 на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України відбудеться День відкритих дверей в онлайн режимі на платформі ZOOM.

Приєднатися до конференції Zoom за посиланням.

Код доступу: KVPNUOU

Запрошуємо всіх охочих на зустріч!

Відділ військового  обліку призовників і військовозобов’язаних ДТЕУ
(Гуртожиток №2, каб. №14-Г, тел. (044) 531-48-89)

Години прийому студентів

Понеділок, середа, п`ятниця