ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Військовий облік

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ОБЛІК У ДТЕУ:
ПРИЗОВНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ`ЯЗАНИХ ТА РЕЗЕРВІСТІВ

1. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти  повинні знати та виконувати вимоги Правил військового обліку призовників і військовозобов’язаних (постанова КМУ від 07.12.2016 № 921), зокрема перебувати на військовому обліку в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

2. Усі студенти: призовники, військовозобов`язані та резервісти повинні перебувати на персональному обліку за місцем навчання (оформити особову картку форми П-2) у відділі військового обліку призовників і військовозобов`язаних ДТЕУ.

3. Зарахування на персональний облік за місцем навчання у ДТЕУ здійснюється:

3.1. Після заповнення «Особової картки працівника», форма П-2 (зразок заповнення).

3.2.  Пред’явлення оригіналу військово-облікового документа та надання ксерокопій документів, перелік яких зазначено у пам`ятці «Перебування на персональному обліку за місцем навчання».

4. Важливо! Усі студенти-призовники денної форми навчання зобов'язані особисто щороку до 01 жовтня подавати до ТЦК та СП, де вони перебувають на обліку, Довідку форми 20, що підтверджує їх право на відстрочку від призову на строкову військову службу (стаття 17 п. 16 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»).

5. Інформація  для студентів-юнаків, які будуть зареєстровані у гуртожитках.

Підготовка офіцерів запасу: інформація для студентів

День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського

Шановні вступники та їх батьки!

26 жовтня 2022 року о 15:00  на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського відбудеться День відкритих дверей в онлайн режимі на платформі ZOOM.

Приєднатися до конференції Zoom за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 737 3294 7198
Код доступу: 16kYhE

Запрошуємо всіх охочих на зустріч!

Відділ військового  обліку призовників і військовозобов’язаних ДТЕУ
(Гуртожиток №2, каб. №14-Г, тел. (044) 531-48-89)

Години прийому студентів

Понеділок, середа, п`ятниця