ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

День вступника

Вступнику

Закінчуєш школу і готуєшся до вступу до закладу вищої освіти?

Хочеш відчути атмосферу навчання в одному з провідних університетів України?

Тоді запрошуємо тебе відвідати Державний торговельно-економічний університет!

2 березня 2024 року

Індивідуальний день вступника у ДТЕУ – це зустрічі для кожного бажаючого вступника з батьками, друзями або для класу (9-11 класи, групи коледжу) з представниками університету та приймальної комісії, співробітниками центру профорієнтаційної роботи, які зможуть надати вичерпну інформацію щодо вступу та відповісти на всі ваші запитання, а також провести цікаву екскурсію по кампусу університету.

Для участі у Дні вступника заповнюйте форму та залишайте свої координати для зворотного зв’язку.

Реєстрація на індивідуальний день вступника

04.11.2021
Svetik