Переможці конкурсів студентських наукових робіт та олімпіад
Наша гордість
ІНФОРМАЦІЯ
про результати участі студентів
ДЕРЖАВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО
УНІВЕРСИТЕТУ
в міжнародних та всеукраїнських наукових заходах у 2024
році
№ |
Назва заходу і місце проведення |
Факультет |
ПІБ |
Нагорода |
Всеукраїнські конкурси |
||||
1. |
ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді ім. О. Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» (Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету ім. Михайла Драгоманова) |
ФЕМП |
Заборонюк К. |
І ступеня |
Петровська О. |
ІІІ ступеня |
2023 р.
2022 р.
2021 р.
2020 р.
2019 р.
Міжнародні конкурси, турніри |
|||
Міжнародний конкурс «Golden Kitty Awards» Кращі стартапи-2018 за версією Product Hunt. (Від найбільшої американської платформи з пошуку стартапів ProductHunt). |
ФОАІС |
Сябренко М. |
III місце за сервіс Upvote Bell |
11th International Culinary Competitions of Southern Greece, (Асоціація шеф-кухарів Північної Греції. Салоніки) |
ФРГТБ |
Команда Гриценко О., Сокур Д., Чемоданова О. |
Бронзові нагороди |
Міжнародна студентська бізнес-гра «Корпорація ідей 6». (Харківський інститут фінансів КНТЕУ) |
ФЕМП |
Команда "KNUTE KIDS" Місецький Д. Конопацька С. Скорозвон К. Симоненко І. |
І місце за проект «Медбраслет» |
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт « Blask Sea Science 2019» (Одеська національна академія харчових технологій) |
ФРГТБ |
Карпенко В. Бондаренко К. Кожемяка О. Ярова С. |
сертифікати |
13-й Міжнародний фестиваль кулінарного мистецтва"Montenegro-2019" (м. Будва, Чорногорія) |
ФРГТБ |
Совяк В. Чала А. МоскаленкоВ. |
І місце (золото, бронза, срібло) |
ІІІ Міжнародний гастрономічний фестиваль "BestCookFest Kemalpasa Epad" м. Ізмір (Туреччина). |
ФРГТБ |
Венглінський О. Шпакоїд А. Беркун Н. |
ІІ місце (золото, бронза, срібло) |
Професійні змагання з карвінгу «Carving Festival of Laughter» у рамках Міжнародного фестивалю гумору та сатири (м. Габрово, Болгарія). |
ФРГТБ |
Гейко М. |
І місце (золото) |
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського) |
ФТМ |
Чебан А. |
ІІІ ступеня |
ІІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (Київський університет імені Бориса Грінченка) |
ФМТП |
Давидкевич А. |
ІІІ ступеня |
ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Київський університет імені Бориса Грінченка) |
ФМТП ФОАІС |
Давиденко С. Гнасько О. |
ІІ ступеня ІІІ ступеня |
VI Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку» (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» ) |
ФФБС |
Марченко М. |
І ступеня |
Міжнародні олімпіади |
|||
Міжнародна заочна студентська предметна олімпіада зі спеціальності «Маркетинг» (Під егідою Казахстанської Асоціації Маркетингу в Turan University (м. Алмати) |
ФТМ |
Команда «Be Nuts» Березюк В., Вишняк О., Гавриленко І. |
І місце |
13-а Міжнародна олімпіада з програмування на кубок академіка Векуа (Вінницький національний технічний університет) |
ФОАІС |
Команда KNUTE_Innocent Чудік М., Гудименко А., Савченко М. |
І місце |
Всеукраїнські конкурси, турніри |
|||
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (Національний університет «Львівська політехніка») |
ФМТП |
Власенко А. |
І ступеня |
Цанько І. |
І ступеня |
||
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм» (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця) |
ФРГТБ |
Кононенко П. |
ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з товарознавства (КНТЕУ) |
ФТМ |
Осовіцька В., Ряба О. |
І ступеня |
ФТМ |
Донченко А., Радіонова Г. |
ІІ ступеня |
|
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (КНТЕУ) |
ФЕМП |
Бойко Л. |
І ступеня |
ФЕМП |
Григор Ю. |
І ступеня |
|
ФЕМП |
Поплавський В. |
ІІ ступеня |
|
ІІІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії (Київський університет імені Бориса Грінченка) |
ФТМ |
Команда Белінський М., Досоуділ Я., Кохан К. |
ІІ місце |
Конкурс наукових студентських робіт «Майбутнє туристичної галузі» (У рамках реалізації благодійної «Стипендіальної програми» провідного українського туристичного оператора – компанії «Travel Professional Group») (КНТЕУ) |
ФРГТБ |
Винокур М. |
ІІ місце |
Правничий брейн-ринг серед студентів-іноземців (Національний авіаційний університет) |
ФМТП |
Команда Шахбазова Е., Ціпле І., Абушовава Б. |
ІІ місце |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» (КНТЕУ) |
ФФБС |
Романюк Т. |
І ступеня |
Лиса К. |
ІІ ступеня |
||
Ястреб Я. |
ІІІ ступеня |
||
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» (Київський національний університет ім. Т. Шевченка) |
ФМТП |
Ніколаєць О. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» (Тернопільський національний економічний університет) |
ФЕМП |
Остапенко М. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами» (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки) |
ФЕМП |
Джулай М. |
ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» (Тернопільський національний економічний університет) |
ФТМ |
Красновид В. |
І ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій» (ДВНЗ Київський національний університет імені Вадима Гетьмана) |
ФРГТБ ФЕМП |
Махініч О. |
І ступеня |
Тробюк С. |
ІІІ ступеня |
||
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності « Страхування» (Миколаївський національний аграрний університет) |
ФФБС |
Лиса К. |
ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (Національний університет «Одеська юридична академія) |
ФРГТБ |
Полова М.І. |
І ступеня |
Курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2019», (Інститут Кримінально-виконавчої служби за підтримки Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України) |
ФМТП |
команда |
І ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка) |
ФМТП |
Євтушенко Т.О. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» (Київський національний економічний університет) |
ФЕМП |
Ковриженко К. |
ІІІ ступеня |
Всеукраїнський економічний турнір (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне) |
ФЕМП |
Команда KNUTEnergy |
ІІ місце |
Всеукраїнський онлайн - хакатон з фінансової грамотності «Грошофани та як їх приборкати» |
ФФБС |
Команда «StudCapital» |
ІІІ місце |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління у сфері торгівлі» (Харківський державний університет харчування та торгівлі) |
ФЕМП |
Коваль К. |
І ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» (Національна академія статистики обліку та аудиту) |
ФОАІС |
Рябчук К. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» (Полтавська державна аграрна академія) |
ФЕМП |
Кононенко Є. |
І ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» (Київський національний університет технологій та дизайну) |
ФЕМП |
Суліменко О. |
І ступеня |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса (Чорноморський національний університет імені Петра Могили) |
ФТМ ФТМ |
Мохнюк М. |
Диплом За оригінальну ідею представлення проблеми етнічної ідентичності у творчості Дженіс Кулик Кіфер |
Мохнюк В. |
Диплом За грунтовне висвітлення проблематики відтворення метафоричних одиниць у перекладознавчому аспекті |
||
Всеукраїнський фестиваль інновацій 2019 (конкурс стартапів) |
ФЕМП ФЕМП ФМТП |
Команда Марчук А. Місецький Д. Тимошенко К. |
Проект студентів КНТЕУ «Твій електронний медичний браслет» (у номінації «Технологічні проекти») |
Другі Національні судові змагання з права СОТ- The ELSA Ukraine Moot Court Competition on WTO Law |
ФМТП |
Команда «Persona grata» Кузменюк А. Храпіцька Т. |
ІІІ місце |
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств», у межах проекту DAAD «Німецько-української магістерської програми з логістики».(Уманський національний університет садівництва») |
ФТМ |
Білявська А. |
Грамота за І місце за доповідь «Шляхи оптимізації процесу постачання на засадах логістики». |
Всеукраїнські олімпіади |
|||
ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (КНТЕУ) |
ФМТП |
Виноградська І. |
І ступеня |
ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Міжнародна економіка” (Національний університет «Львівська політехніка») |
ФМТП |
Корогод А. |
І ступеня |
Тропиніна А. |
Грамота «За системність мислення» |
||
ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси» (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця) |
ФФБС |
Барабаш Ю. |
І ступеня |
ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця) |
ФФБС |
Лиса К. |
ІІІ ступеня |
ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з «Економіка підприємства» (Придніпровська державна академія будівництва та архітектури) |
ФЕМП |
Яценко А. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Організація та методика аудиту» (Миколаївський національний аграрний університет) |
ФОАІС |
Глечик В. |
Диплом «За нестандартний підхід до розв’язання завдань» |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Харчові технології» (Харківський державний університет харчування та торгівлі) |
ФРГТБ |
Серенко А. |
І ступеня |
Козловська М. |
Грамота у номінації «Інноваційний підхід до вирішення завдання» |
||
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest). ( Київський університет імені Бориса Грінченка) |
ФМТП |
КОМАНДИ KNUTE_ Innocent boys Яремич В. Чудік М. Ющенко О. KNUTE_ Indomitable Гудименко А. Мальцева Б. Полюхович А. |
Сертифікат за 1 місце та 2 місце пройшли у ІІ тур |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Логістика» (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова) |
ФТМ, ФЕМП |
Команда Колісниченко Н. Білявська А. Черевко Н. |
Грамота за І місце у командному заліку |
Всеукраїнська студентська олімпіада з «Управління персоналом і економіка праці» (Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця) |
ФЕМП |
Гаврилюк С. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародна економіка» (КНТЕУ) |
ФМТП |
Тропиніна А. |
І ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа» (Університет ДФС України) |
ФФБС |
Синицин О.Р. |
IV ступеня |
Степанова А.В. |
IV ступеня |
||
Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Хімія» (Національний університет біоресурсів і природокористування) |
ФТМ |
Язвінська К. |
ІІІ ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Економічна теорія» (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова) |
ФОАІС |
Мостовенко А. |
VI ступеня |
Петришин Г. |
Грамота За високі досягнення в оволодінні економічних категорій і законів та глибокі знання економічних процесів |
||
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування» (Тернопільський національний економічний університет) |
ФЕМП |
Кострова К. |
V ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Облік і оподаткування» (Університет імені Альфреда Нобеля) |
ФОАІС |
Криса Д. |
Диплом у номінації «Знавець аналізу господарської діяльності» |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Туризм» (Національний університет харчових технологій) |
ФРГТБ |
Гільманова М. |
ІІ ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Управлінський облік» (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут») |
ФОАІС |
Криса Д. |
ІІІ ступеня |
Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (Одеська національна академія харчових технологій) |
ФРГТБ |
Рамік А. |
ІІІ ступеня |
Конкурс дипломних робіт |
|||
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» |
Випускники ФТМ |
Яворський Н. |
І ступеня |
Вовк Ю. |
І ступеня |
||
Івченко Д. |
Грамота «За високий рівень наукової новизни» |
||
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг» (Хмельницький національний університет) |
Випускники ФТМ |
Турчина К. |
І ступеня |
Зеленяк Т. |
ІІ ступеня |
Підсумки щодо участі студентів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальних дисциплін та спеціальностей за 2016-2017 н.р.
Факультет |
ІІ етап олімпіади (МОН) |
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт (МОН) |
||||||||
І ступеня |
ІІ ступеня |
ІІІ ступеня |
Разом |
І ступеня |
ІІ ступеня |
ІІІ ступеня |
Разом |
|||
ФОАІС |
- |
- |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
3 |
||
Волков Іван Георгійович, 1м.,3гр.- ІІІ місце Семеніхін Максим Валерійович,4к.,4гр.- ІІІ місце |
Лисенко Аліна Миколаївна,4к,4гр.-І місце Сіренко Ілля Олегович,3к,5гр.- ІІ місце Матейчук Юлія Костянтинівна,4к,3гр.-ІІІ місце |
|||||||||
ФРГТБ |
- |
2 |
2 |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
||
Харчевникова Дар’я Сергіївна,1м.,6гр.- ІІ місце Туник Олександр Миколайович,1м,10гр.- ІІ місце Гуржієнко Анастасія Юріївна, 4к.,8гр.- ІІІ місце Пшенична Марія Іванівна,4к.,11гр.- ІІІ місце |
Богдан Оксана Юріївна,1м,8гр.- І місце Туник Олександр Миколайович,1м,10гр. -І місце Дружинець Алла Вадимівна,3к,10гр.- ІІ місце Крива Ольга Миколаївна, 2м. – ІІІ місце |
|||||||||
ФТМ |
- |
- |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
5 |
||
Лях Софія Володимирівна,1м.,4гр.- ІІІ місце |
Сапсай Світлана Сергіївна,2м. – І місце Міщенко Ольга Олександрівна,1м,6гр.-ІІ місце Шевчук Юлія Всеволодівна, 2м. - ІІ місце Вишняк Наталія Ігорівна,1к,9гр.- ІІІ місце Гановський Василь Леонідович,1м,7гр.- ІІІ місце |
|||||||||
ФЕМП |
- |
1 |
1 |
2 |
1 |
3 |
- |
4 |
||
Василенко Анастасія Анатолієвна,4к.,11гр.- ІІ місце Овчарук Олена Олександрівна,1м.,11гр. - ІІІ місце |
Делейчук Вікторія Володимирівна, 2м.- І місце Ільїна Анастасія Олегівна,4к,20гр.- ІІ місце Пучкова Марина Едуардівна,1м,1гр.- ІІ місце Стрижак Юлія Олександрівна,4к,20гр.- ІІ місце |
|||||||||
ФФБС |
- |
- |
1 |
1 |
1 |
- |
- |
1 |
||
Ковбасюк Тарас Ігорович,1м.,7гр. - ІІІ місце |
Брижан Катерина Володим.,1м,1гр.- І місце |
|||||||||
ФМТП |
5 |
- |
1 |
6 |
2 |
1 |
- |
3 |
||
Милашевський Дмитро Петрович,1м.,2а – І місце Милашевський Дмитро Петрович,1м.,2а - І місце Райчук Вероніка Василівна,1к.,5гр. - І місце Чернов Ілля Павлович,4к., 13гр. - І місце Бойченко Анастасія Андріївна,4к.,1гр. - І місце Д’якова Вероніка Олегівна,2к.,2гр. - ІІІ місце |
Андрюшкіна Вікторія Андріївна,4к,9гр.- І місце Коваленко Жанна Анатоліївна,1м.10г.- І місце Шкваровська Яна Геннадіївна,4к.,9гр.- ІІ місце |
|||||||||
Всього |
5 |
3 |
8 |
16 |
8 |
8 |
4 |
20 |
Переможці конкурсів студентських наукових робіт за 2016-2017 н.р.
Переможці конкурсів |
Дипломи |
|||
І ступеня |
ІІ ступеня |
ІІІ ступеня |
Разом |
|
Міжнародних |
3 |
2 |
1 |
6 |
Всеукраїнських |
11 |
10 |
7 |
28 |
Всього |
14 |
12 |
8 |
34 |