logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Переможці конкурсів студентських наукових робіт та олімпіад

Наша гордість

Результати участі студентів КНТЕУ 
в міжнародних та всеукраїнських наукових заходах у 2019 р.

Міжнародні конкурси, турніри

Міжнародний конкурс «Golden Kitty Awards» Кращі стартапи-2018 за версією Product Hunt.

(Від найбільшої американської платформи з пошуку стартапів ProductHunt).

ФОАІС

Сябренко М.

III місце 

за сервіс Upvote Bell

11th International Culinary Competitions of Southern Greece,

(Асоціація шеф-кухарів Північної Греції. Салоніки)

ФРГТБ

Команда

Гриценко О.,

Сокур Д., 

Чемоданова О.

Бронзові нагороди

Міжнародна студентська бізнес-гра «Корпорація ідей 6»

(Харківський інститут фінансів КНТЕУ)

ФЕМП

Команда "KNUTE KIDS"

Місецький Д.

Конопацька С.

Скорозвон К.

Симоненко І.

І місце

за проект

«Медбраслет»

Міжнародний конкурс  студентських наукових робіт « Blask Sea Science 2019»

(Одеська національна академія харчових технологій)

ФРГТБ

Карпенко В.

Бондаренко К.

Кожемяка О.

Ярова С.

сертифікати

13-й Міжнародний фестиваль кулінарного мистецтва"Montenegro-2019"

(м. Будва, Чорногорія)

ФРГТБ

Совяк В.

Чала А.

МоскаленкоВ.

І місце

(золото, бронза,

срібло)

ІІІ Міжнародний  гастрономічний фестиваль "BestCookFest Kemalpasa Epad"  м. Ізмір (Туреччина).

ФРГТБ

Венглінський О.

Шпакоїд А.

Беркун Н.

ІІ місце

(золото, бронза,

срібло)

Професійні змагання з карвінгу «Carving Festival of Laughter» у рамках Міжнародного фестивалю гумору та сатири (м.Габрово, Болгарія). 

ФРГТБ

Гейко М.

І місце

(золото)

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю

076 « Підприємництво, торгівля та  біржова діяльність»

(Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського)

ФТМ

Чебан А. 

ІІІ ступеня

ІІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

ФМТП

Давидкевич А.

ІІІ ступеня

ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

ФМТП

ФОАІС

Давиденко С.

Гнасько О.

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

VI Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»

(ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» )

ФФБС

Марченко М.

І ступеня

Міжнародні олімпіади

Міжнародна заочна студентська предметна олімпіада зі спеціальності «Маркетинг»

(Під егідою Казахстанської Асоціації Маркетингу в Turan University (м. Алмати)

ФТМ

Команда «Be Nuts»

Березюк В.,

Вишняк О.,

Гавриленко І.

І місце

13-а Міжнародна олімпіада з програмування на кубок академіка Векуа

(Вінницький національний технічний університет)

ФОАІС

Команда KNUTE_Innocent

Чудік М.,

Гудименко А.,

Савченко М.

І місце

Всеукраїнські конкурси, турніри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

(Національний університет «Львівська політехніка»)

ФМТП

Власенко А.

І ступеня

Цанько І.

І ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»

(Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)

ФРГТБ

Кононенко П.

ІІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з товарознавства

(КНТЕУ)

ФТМ

Осовіцька В.,

Ряба О.

І ступеня

ФТМ

Донченко А.,

Радіонова Г.

ІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

(КНТЕУ)

ФЕМП

Бойко Л.

І ступеня

ФЕМП

Григор Ю.

І ступеня

ФЕМП

Поплавський В.

ІІ ступеня

ІІІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії

(Київський  університет імені Бориса Грінченка)

ФТМ

Команда

Белінський М.,

Досоуділ Я.,

Кохан К. 

ІІ місце

Конкурс наукових студентських робіт «Майбутнє туристичної галузі» (У рамках реалізації благодійної «Стипендіальної програми» провідного українського туристичного оператора – компанії «Travel Professional Group») (КНТЕУ)

ФРГТБ

Винокур М.

ІІ місце

Правничий брейн-ринг серед студентів-іноземців

(Національний авіаційний університет)

ФМТП

Команда

Шахбазова Е.,

Ціпле І.,

Абушовава Б.

ІІ місце

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

(КНТЕУ)

ФФБС

Романюк Т.

І ступеня

Лиса К.

ІІ ступеня

Ястреб Я.

ІІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»

(Київський національний університет ім. Т. Шевченка)

ФМТП

Ніколаєць О.

ІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»

(Тернопільський національний економічний університет)

ФЕМП

Остапенко М.

ІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами»

(Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

ФЕМП

Джулай М.

ІІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

(Тернопільський національний економічний університет)

ФТМ

Красновид В.

І ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент організацій»

(ДВНЗ Київський національний університет імені Вадима Гетьмана)

ФРГТБ

ФЕМП

Махініч О.

І ступеня

Тробюк С.

ІІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності « Страхування»

(Миколаївський національний аграрний університет)

ФФБС

Лиса К.

ІІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

(Національний університет «Одеська юридична академія)

ФРГТБ

Полова М.І.

І ступеня

Курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА 2019»,

(Інститут Кримінально-виконавчої служби за підтримки Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України)

ФМТП

команда

І ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

(Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

ФМТП

Євтушенко Т.О.

ІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка підприємства»

(Київський національний економічний університет)

ФЕМП

Ковриженко К.

ІІІ ступеня

Всеукраїнський економічний турнір

(Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне)

ФЕМП

Команда
KNUTEnergy

ІІ місце

Всеукраїнський  онлайн - хакатон з фінансової грамотності «Грошофани та як їх приборкати»

ФФБС

Команда

 «StudCapital»

ІІІ

місце

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління у сфері торгівлі»

(Харківський державний університет харчування та торгівлі)

ФЕМП

Коваль К.

І ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

(Національна академія статистики обліку  та аудиту)

ФОАІС

Рябчук К.

ІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції»

(Полтавська державна аграрна академія)

ФЕМП

Кононенко Є.

І ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

(Київський національний університет технологій та дизайну)

ФЕМП

Суліменко О.

І ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт пам’яті професора Віталія Кейса

(Чорноморський національний університет імені Петра Могили)

ФТМ

ФТМ

Мохнюк М.

Диплом

За оригінальну ідею представлення проблеми етнічної ідентичності у творчості Дженіс Кулик Кіфер

Мохнюк В.

Диплом

За грунтовне висвітлення проблематики відтворення метафоричних одиниць у перекладознавчому аспекті

Всеукраїнський фестиваль інновацій 2019

(конкурс стартапів)

ФЕМП

ФЕМП

ФМТП

Команда

Марчук А.

Місецький Д.

Тимошенко К.

Проект студентів КНТЕУ «Твій електронний медичний браслет» (у номінації «Технологічні проекти»)

Другі Національні судові змагання з права СОТ- The ELSA Ukraine Moot Court Competition on WTO Law

ФМТП

Команда

«Persona grata»

 Кузменюк А. 

 Храпіцька Т.

ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств», у межах проекту DAAD «Німецько-української магістерської програми з логістики».
(Уманський національний університет садівництва»)

ФТМ

Білявська А.

Грамота за

І місце

за доповідь

«Шляхи оптимізації процесу постачання на засадах логістики».

Всеукраїнські  олімпіади

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

(КНТЕУ)

ФМТП

Виноградська  І.

І ступеня

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Міжнародна економіка”

(Національний університет «Львівська політехніка»)

ФМТП

Корогод А.

І ступеня

 Тропиніна А.

Грамота

 «За системність мислення»

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси»

(Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)

ФФБС

Барабаш Ю.

І ступеня

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Фінанси і кредит»

(Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця)

ФФБС

Лиса К.

ІІІ ступеня

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з «Економіка підприємства»

(Придніпровська державна академія будівництва та архітектури)

ФЕМП

Яценко А.

ІІ ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Організація та методика аудиту»

(Миколаївський національний аграрний університет)

ФОАІС

Глечик В.

Диплом

«За нестандартний підхід до розв’язання завдань»

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Харчові технології»

(Харківський  державний університет  харчування та торгівлі)

ФРГТБ

     Серенко А.

І ступеня

    Козловська М.

Грамота у номінації «Інноваційний підхід до вирішення  завдання»

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування 

(ICPC International Collegiate Programming Contest).

( Київський університет імені Бориса Грінченка)

ФМТП

КОМАНДИ

KNUTE_

Innocent boys

Яремич В.

Чудік М.

Ющенко О.

KNUTE_

Indomitable   

Гудименко А.

Мальцева Б.

Полюхович А.

Сертифікат за 1 місце та  2 місце

пройшли у ІІ тур

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Логістика»

(Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова)

ФТМ, ФЕМП

Команда

Колісниченко Н.

Білявська А.

Черевко Н.

Грамота

 за І місце у командному заліку

Всеукраїнська студентська олімпіада з «Управління персоналом і економіка праці»

(Донецький національний університет імені Василя Стуса,  м. Вінниця)

ФЕМП

 Гаврилюк С.

ІІ ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародна економіка»

(КНТЕУ)

ФМТП

Тропиніна А.

І ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа»

(Університет ДФС України)

ФФБС

Синицин О.Р.

IV ступеня

Степанова А.В.

IV ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Хімія»

(Національний університет біоресурсів і природокористування)

ФТМ

Язвінська К.

ІІІ ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Економічна теорія»

(Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)

ФОАІС

Мостовенко А.

VI ступеня

Петришин Г.

Грамота

За високі досягнення в оволодінні економічних  категорій і законів та глибокі знання економічних процесів

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організації і адміністрування»

(Тернопільський національний економічний університет)

ФЕМП

Кострова К.

V ступеня

Всеукраїнська студентська  олімпіада зі спеціальності «Облік і оподаткування»

(Університет імені Альфреда Нобеля)

ФОАІС

Криса Д.

Диплом

у номінації «Знавець аналізу господарської діяльності»

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Туризм»

(Національний університет харчових технологій)

ФРГТБ

Гільманова М.

ІІ ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Управлінський облік»

(Національний  технічний університет «Харківський політехнічний інститут»)

ФОАІС

Криса Д.

ІІІ ступеня

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

(Одеська національна академія харчових технологій)

ФРГТБ

Рамік А.

ІІІ ступеня

Конкурс дипломних робіт

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»

Випускники ФТМ

Яворський Н.

І ступеня

Вовк Ю.

І ступеня

Івченко Д.

Грамота «За високий рівень наукової новизни»

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

(Хмельницький національний університет)

Випускники ФТМ

Турчина К.

І ступеня

Зеленяк Т.

ІІ ступеня

Підсумки щодо участі студентів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальних дисциплін та спеціальностей за 2016-2017 н.р.


Факультет

ІІ етап олімпіади (МОН)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт (МОН)

І ступеня

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

Разом

І ступеня

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

Разом

ФОАІС

-

-

2

2

1

1

1

3

Волков Іван Георгійович, 1м.,3гр.- ІІІ місце

Семеніхін Максим Валерійович,4к.,4гр.- ІІІ місце

Лисенко Аліна Миколаївна,4к,4гр.-І місце

Сіренко Ілля Олегович,3к,5гр.- ІІ місце

Матейчук Юлія Костянтинівна,4к,3гр.-ІІІ місце

ФРГТБ

-

2

2

4

2

1

1

4

Харчевникова Дар’я Сергіївна,1м.,6гр.- ІІ місце

Туник Олександр Миколайович,1м,10гр.- ІІ місце

Гуржієнко Анастасія Юріївна, 4к.,8гр.- ІІІ місце

Пшенична Марія Іванівна,4к.,11гр.- ІІІ місце

Богдан Оксана Юріївна,1м,8гр.- І місце

Туник Олександр Миколайович,1м,10гр. -І місце

Дружинець Алла Вадимівна,3к,10гр.- ІІ місце

Крива Ольга Миколаївна, 2м. – ІІІ місце

ФТМ

-

-

1

1

1

2

2

5

Лях Софія Володимирівна,1м.,4гр.- ІІІ місце

Сапсай Світлана Сергіївна,2м. – І місце

Міщенко Ольга Олександрівна,1м,6гр.-ІІ місце

Шевчук Юлія Всеволодівна, 2м. - ІІ місце

Вишняк Наталія Ігорівна,1к,9гр.- ІІІ місце

Гановський Василь Леонідович,1м,7гр.- ІІІ місце

ФЕМП

-

1

1

2

1

3

-

4

Василенко Анастасія Анатолієвна,4к.,11гр.- ІІ місце

Овчарук Олена Олександрівна,1м.,11гр. - ІІІ місце

Делейчук Вікторія Володимирівна, 2м.- І місце

Ільїна Анастасія Олегівна,4к,20гр.- ІІ місце

Пучкова Марина Едуардівна,1м,1гр.- ІІ місце

Стрижак Юлія Олександрівна,4к,20гр.- ІІ місце

ФФБС

-

-

1

1

1

-

-

1

Ковбасюк  Тарас Ігорович,1м.,7гр. - ІІІ місце

Брижан Катерина Володим.,1м,1гр.- І місце

ФМТП

5

-

1

6

2

1

-

3

Милашевський Дмитро Петрович,1м.,2а – І місце

Милашевський Дмитро Петрович,1м.,2а - І місце

Райчук Вероніка Василівна,1к.,5гр. - І місце

Чернов Ілля Павлович,4к., 13гр. - І місце

Бойченко Анастасія Андріївна,4к.,1гр. - І місце

Д’якова Вероніка Олегівна,2к.,2гр. - ІІІ місце

Андрюшкіна Вікторія Андріївна,4к,9гр.- І місце

Коваленко Жанна Анатоліївна,1м.10г.- І місце

Шкваровська Яна Геннадіївна,4к.,9гр.- ІІ місце

Всього

5

3

8

16

8

8

4

20


Переможці конкурсів студентських наукових робіт за 2016-2017 н.р.

Переможці конкурсів

Дипломи

І ступеня

ІІ ступеня

ІІІ ступеня

Разом

Міжнародних

3

2

1

6

Всеукраїнських

11

10

7

28

Всього

14

12

8

34


Результати участі студентів у міжнародних та всеукраїнських конкурсах за 2016-2017 н.р.

1. Перемога студентки КНТЕУ у міжнародному конкурсі есе від ООН “Manylanguages,oneworld-2017” (ФМТП, Шкваровська Яна Геннадіївна,4к.,9гр.).

2.  Міжнародний конкурс наукових проектів «Розвиток туризму в сучасному світі: історія і перспективи» серед студентів та школярів у віці від 13 до 27 років з країн Європи, СНД, Африки та Азії, який проходив  в Академії туризму Анталії (м. Анталія, Туреччина) у рамках підтримки молодіжних туристичних ініціатив (диплом ІІ ступеня за проект «Смарт-місто для смарт-відвідувачів» (ФРГТБ, Туник Олександр Миколайович,1м,10гр.).

3.   Фінал студентського конкурсу бізнес-кейсів “NK Student Project” (1-ше та 2-ге місце, ФЕМП).

4.   Всеукраїнський правовови VIP-турнірі - диплом ІІІ ступеня (ФМТП, Мазуркевич Анастасія, 3 к., 6 гр., Ціпле Іонол, 2 к., 4 гр., Тітова Сандра, 2 к., 4 гр., Белінська Олеся, 1 к., 4 гр.).

5.  Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького (студенти ФМТП увійшли у вісімку найкращих команд).

6.  Міжнародний конкурс дослідницьких проектів студентів та аспірантів «Майбутня Україна 2030» (лауреат Третьої премії - студент КНТЕУ).

7.  10-тий Національний фестиваль соціальної реклами – 1 місце (ФТМ, Діденко Олександра за роботу "Відчуй різницю") та 2 місце (за роботу "Залиште пил дитячій фантазії" Згорток Леся та Черненко Юлія, ФТМ).

8.   IV Міжнародний конкурс з комерційного арбітражу - здобули 2 місце (Говоруха Катерина, Тітова Сандра, Фомичова Діана, Алія Абдулхакім, Махами Мхамби Худу Гбагми – ФМТП).

9.   Конкурс КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права 2017 – ІІІ місце (ФМТП, Катерина Яковенко).

10. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities» («Нові ідеї. Нові можливості») – ІІ місце (ФМТП, 2к. Рупчева Анастасія Олегівна).

11. Конкурс есе на тему "Права людини" – сертифікат (ФМТП, Тяжина В.А., 4 к., 3 гр.).

12. V Міжнародний податковий турнір на базі Університету державної фіскальної служби України – І місце.

12.  IV Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку» - диплом І ступеня (Гальченко Катерина Олександрівна, ФФБС, 5 к.,5 гр.).

13. Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності "Міжнародна економіка" (ФМТП, Самсонова Лілія Валеріївна) та «Облік і оподаткування» (ФОАІС, Бенько Надія Миколаївна) - два І місця.

 V Міжнародний студентський конкурс з міжнародного торгового права та міжнародного комерційного арбітражу ICC Lex mercatoria, який проходив у Білорусії на базі Білоруського державного університету за сприяння Міжнародного арбітражного суду ICC (Париж) - диплом в номінації «Кращий меморандум відповідача» (ФМТП, Бойченко Анастасія, Карпочева Олена)

Студент магістратури ФРГТБ Туник Олександр Миколайович,1м,10гр. отримав міжнародний сертифікат кваліфікованого експерта з подорожей Швейцарії (Switzerland Travel Expert).

Студенти третього курсу ФЕМП брали участь у багаторівневій бізнес-грі StartupMastery в стартап-школі «Sikorsky Challenge» НТУУ «Київська політехніка».

08.09.2017
adv
9469
остання редакція 12.06.2019
42265