Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Доступ до світових електронних ресурсів

WEB OF SCIENCE – дослідницька інформаційна система компанії Clarivate Analytics. Пропонує дослідникам доступ до якісної наукової інформації. Надає наукометричну інформацію, інформацію про цитування та посилання на повні тексти.

SCOPUS – бібліографічна та реферативна база даних, інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. Містить більше 50 млн реферативних записів з рецензованих журналів, книг, патентів.

Електронна бібліотека WILEY забезпечує доступ до найкращих повнотекстових журналів, довідників, енциклопедій, книг та баз даних, одного з провідних міжнародних видавництв академічної літератури, що охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки. До уваги користувачів 8 мільйонів статей, понад 1500 назв сучасних журналів та архіви журналів з 1997 року до сьогодення.

SPRINGER NATURE – авторитетне міжнародне видавництво світового рівня, що публікує якісну наукову, освітню та професійну літературу в галузях науки, техніки та медицини. Доступ надається до журналів 1997-2020 рр., е-книг 2017 р. та ресурсів відкритого доступу різних років.

EBSCO Publishing – найбільший агрегатор повнотекстових та реферативних наукових ресурсів провідних видавництв світу. База охоплює всі бізнес-дисципліни, включаючи маркетинг, менеджмент, управління інформаційними системами,  бухгалтерський та фінансовий облік, економіку.

Відкриті архіви України  – база де працює перший український  ґарвестер, який індексує метадані з різних архівів і забезпечує глобальний пошук. Наукова література у відкритому доступі – це безкоштовні он-лайнові примірники рецензованих журнальних статей, виступів на конференціях, технічних звітів,  дослідницьких, навчальних матеріалів, презентацій, лекцій, зображень, мультимедіа тощо.

DOAB (Directory of Open Access Books) – директорія книг відкритого доступу. Надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв, що підтримують принцип відкритого доступу.

DOAJ (Directory of Open Access Journals) – каталог рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань, видавці яких підтримують принцип відкритого доступу.

EThOS (Electronic Theses Online Service) – доступ до наукових праць, дипломних робіт та дисертацій з відкритих архівів британських університетів.

Europeana європейська цифрова бібліотека надає доступ до понад 50 мільйонів оцифрованих об’єктів – книг, музики, фото, аудіо, відео, творів мистецтва тощо.

ScienceDirect – політематична база даних, забезпечує  вільний доступ до понад 250 000 повних текстів статей та усіє реферативної частини бази видавництва Elsevir.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України – бібліотека відкритого доступу періодичних видань НАНУ. Архів містить 454 назв журналів, 5416 випусків, 115155 статей.

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, що складається з національних і міжнародних наукових баз даних та порталів. Забезпечує пошук багатомовної наукової літератури з різних галузей науки.

BASE (Bielefeld Academic Search Engine) – мультидисциплінарна пошукова система академічних ресурсів (в тому числі ресурсів відкритого доступу), що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Містить посилання на понад 120 млн. документів з понад 6000 джерел.

FreeFullPDF – пошукова система, що індексує понад 80 млн безкоштовних посилань на повні тексти наукових статей, оглядів та тез в форматі PDF. Охоплює галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та гуманітарних наук.

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій ( Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського) – Повні тексти авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р

Наукова періодика України (Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені в фонді Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського як у друкованому, так і в електронному вигляді.

27.02.2020
остання редакція 02.03.2020