Щецинський університет (Республіка Польща)

Міжнародна діяльність

Щецинський університет (м. Щецин, Республіка Польща) (Uniwersytet Szczeciński) — державний університет у Щецині, західна Польща. Це найбільший університет у Західній Померанії, в якому навчається понад 33 тисячі студентів і працює майже 1200 співробітників. Він складається з 7 факультетів: гуманітарний факультет, факультет права та адміністрації, факультет економіки, фінансів та менеджменту, факультет фізико-математичних та природничих наук, теологічний факультет, факультет соціальних наук, факультет здоров’я та фізичного виховання.

В межах проєктів програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Щецинським університетом реалізується програма академічної мобільності для студентів та викладачів.

Для студентів за освітніми ступенями «бакалавр» або «магістр» спеціальностями «Економіка», «Менеджмент» або «Бізнес – адміністрування».  Мова навчання/викладання – англійська.

остання редакція 02.06.2023