Університет прикладних наук у Нисі (Республіка Польща)

Міжнародна діяльність

.

Університет прикладних наук у Нисі  (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie) є сучасним освітнім та науковим закладом, що започаткував свою діяльність у 2001 році. На сьогодні  в університеті здобувають освіту понад 4500 студентів.

В Університеті прикладних наук у Нисі є технічний, медичний, оздоровчий, фінансовий, безпековий, музичний, неофілологічний факультети. На кожному факультеті студенти можуть обрати декілька спеціальностей на вибір.

.

Велику увагу Університет приділяє науковій діяльності, свідченням чого є активна робота 19-ти наукових клубів. Міжнародне співробітництво освітнього закладу реалізується шляхом участі як у міжнародних програмах, так і підписання двосторонніх угод з освітніми закладами Європейського Союзу.

У рамках проєктів програми Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Університетом прикладних наук у Нисі реалізується програма академічної мобільності для викладачів та студентів за освітніми ступенями «бакалавр» або «магістр» спеціальностями «Інженерія», «Філологія», «Інформація та комунікація», «Бізнес та адміністрування».

Мова навчання/викладання – англійська та польська.

остання редакція 06.06.2023