Університет Гранади (Іспанія)

Міжнародна діяльність

Університет Гранади  (Universidad de Granada, UGR) – це престижний, державний іспанський університет, який має майже п’ятивікову історію. Університет Гранади був заснований у 1531 р. Сьогодні – це вищий навчальний заклад, в якому частка іноземних студентів більша, ніж у будь-якому іншому європейському університеті. В університеті Гранади навчаються 60 тис. студентів та аспірантів, працюють приблизно 4 тис. викладачів, серед яких більшість професори та доктори наук, а також близько 2 тис. допоміжного персоналу. Факультети та інші університетські приміщення розташовані у п’яти кампусах, які знаходяться в різних частинах міста.

Бакалаврські програми, які пропонує Університет Гранади:

• Адміністрування та управління
  • Політологія та державне управління
  • Право
  • Економіка
  • Фінанси та бухгалтерський облік
  • Управління та органи державного управління
  • Маркетинг та маркетингові дослідження
  • Туризм та ін.

У рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Гранадським університет реалізується програма академічної мобільності для студентів, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» (3 рік навчання у ДТЕУ) за спеціальностями на вибір з актуальних у Гранадському університеті. Мова навчання – англійська.

остання редакція 06.06.2023