Гданський університет (Республіка Польща)

Міжнародна діяльність

Гданський університет (пол. Uniwersytet Gdanski, UG) — державний дослідницький університет у м. Гданськ, Польща. Це один із 10 найкращих університетів Польщі, у якомунавчається близько 30 тисяч студентів. Гданський університет належить до таких міжнародних рейтингів як QS World University Ranking та Times Higher Education (THE) World University Ranking, що свідчить про високу якість освіти, наукових досліджень і високий міжнароднийавторитет.

У рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Гданським університетом реалізується програма академічної мобільності для студентів та викладачів.

Для студентів, які здобувають освітні ступені «бакалавр» (3-4 рік навчання у ДТЕУ), «магістр»за спеціальностями на вибір з актуальних у Гданському університеті. Мова навчання – англійська.

остання редакція 06.06.2023